دیدار غیرمنتظره لیونل مسی و سوارز در مادرید (عکس)

لوییس سوارز و لیونل مسی، ستاره های اتلتیکومادرید و بارسلونا امروز در مادرید با هم دیدار کردند....

به گزارش "ورزش سه"، بر کسی پوشیده نیست که لوئیس سوارز و لئو مسی دوستان صمیمی هستند و اگرچه در حال حاضر ستاره اوروگوئه ای در مادرید زندگی می کند، مسی در بارسلونا، اما این دو بازیکن گلزن هنوز رابطه دوستانه خود را با یکدیگر حفظ کرده اند. اما امروز مسی و سوارز به همراه همسران خود در مادرید با یدیگر دیدار کرده و ساعاتی را کنار هم گذراندند.

این قرار ملاقات در رستوران نوما پومپیلیو و در قلب مادرید برگزار شد و هنگام خروج مسی و سوارز از رستوران، تصویر این دو دوست صمیمی در کنار یکدیگر شکار شد. در آستانه هفته پایانی لالیگا و در شرایطی که بارسلونا هیچ شانسی برای کسب عنوان قهرمانی ندارد، لوییس سوارز در لباس اتلتیکومادرید فاصله ای تا فتح لالیگا ندارند.

سوارز و مسی سال ها یکی از بهترین مهاجمان دنیای فوتبال بوده اند. آنها در کنار نیمار مثلث MSN را تشکیل داده و با درخشش آنها بود که بارسلونا آخرین لیگ قهرمانان خود ​​در سال ۲۰۱۵ را فتح کرد. هنگام جدایی نیمار نیز درخشش مسی و سوارز متوقف نشد و آنها تا پایان فصل قبل عملکرد درخشانی در ترکیب بارسلونا از خود نشان دادند. اما در نهایت لوییس سوارز در تابستان سال گذشته و با بی مهری از بارسلونا جدا شده و به پیشنهاد اتلتیکومادرید پاسخ مثبت داد.

ستاره ۳۴ ساله و اوروگوئه ای در این فصل عملکرد بسیار خوبی در تیم جدیدش داشته و با زدن ۲۰ گل عامل اصلی صدرنشینی اتلتیکو تا هفته پایانی لقب گرفته تا هواداران بارسلونا بیشتر از همیشه حسرت جدایی او را بخورند.

تگ ها


لوئیس سوارز لیونل مسی اتلتیکو مادرید بارسلونا