دیدار مادرید به پاریس منتقل شد! (عکس)

در حالی که ممکن بود مائوریسیو پوچتینو هدایت رئال را بر عهده بگیرد و این سرمربی در مادرید با سرخیو راموس دیدار کند، دست سرنوشت این دو را در پاریس به یکدیگر رساند....

به گزارش "ورزش سه"، انتقال سرخیو راموس به PSG امروز قطعی شد و این مدافع باتجربه با قراردادی دو ساله و دستمزدی ۱۵ میلیون یورویی به پاری سن ژرمن پیوست. راموس روز گذشته در میان استقبال هواداران پاریسی وارد باشگاه شد و سپس تست های پزشکی را پشت سر گذاشت. او قبل از تست های پزشکی فرصتی برای ملاقات با مائوریسیو پوچتینو نیز پیدا کرد و دقایقی را با سرمربی جدید خود به گفت و گو پرداخت.

راموس که سال‌ها با پیراهن سپید رئال مادرید به میدان رفته بود پس از اینکه در نهایت پس از ماه ها مذاکره بر سر شرایط تمدید قرارداد، تصمیم گرفت پیشنهاد رئال را بپذیرد با پاسخ منفی باشگاه رو به رو شد که ادعا می کرد پیشنهاد آنها مدت زمانی مشخصی داشته و اکنون دیگر فرصت راموس برای پذیرفتن آن به پایان رسیده است.

ال‌کاپیتانو با چشمانی اشکبار و قلبی شکسته از باشگاه سپیدپوش پایتخت و هوادارانش خداحافظی کرد و خیلی زود باشگاهی را پیدا کرد که شرط قرارداد دو ساله‌اش را پذیرفت و پیشنهاد مالی خوبی نیز برای جلب نظر این مدافع کهنه‌کار ارائه کرد.

راموس در حالی به جمع شاگردان مائوریسیو پوچتینو می پیوندد که اگر اتفاقات به شکلی متفاوت پیش می رفت این دو ممکن بود در برنابئو با یکدیگر دیدار کنند؛ پوچتینو یکی از گزینه های اصلی مدیران رئال مادرید برای جانشینی زیدان و هدایت این تیم بود و در صورتی که PSG به جدای از سرمربی آرژانتینی رضایت می داد، پوچه پیش از جدایی راموس در برنابئو حاضر می شد و ممکن بود راموس نیز سرنوشتی متفاوت پیدا کند و دیگر مجبور به جدایی از رئال نباشد.

سرنوشت اما به راه خود رفت و راموس و پوچتینو به جای دیدار در مادرید، امروز در پاریس با یکدیگر به گفتگو نشستند. با حضور راموس در PSG حالا سرمربی آرژانتینی این شانس را خواهد داشت تا با بهره بردن از یک مدافع میانی مستحکم یک بار دیگر برای کسب عنوان قهرمانی اروپا، که پاریسی ها سال ها است در حسرتش می سوزند، تلاش کند.

همچنین پوچتینو در فصل اینده باید عنوان قهرمانی لیگ یک فرانسه را نیز از لیل پس بگیرد.

راموس و پوچتینو کارهای زیادی پیش رو دارند و این همکاری ممکن است درست همان چیزی باشد که نه تنها هر دو به آن نیاز دارند، بلکه PSG و هوادارانش را نیز به آرزوهایشان می رساند.

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو سرخیو راموس رئال مادرید