دیدار مددی و اسماعیلی بعد از تصمیم انضباطی

سرپرست باشگاه استقلال روز گذشته در تمرین این تیم حضور پیدا کرد که این حضور او حاشیه‌هایی در برداشت....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال برای تحویل بسته GPS و همچنین صحبت با کادر فنی و سرپرستی خود را به مجموعه ورزشی نفت تهرانسر محل تمرین این روزهای استقلال رساند که این بازدید حاشیه‌هایی را هم در برداشت.


ماجرا از این قرار است که حدود یک ماه پیش بازیکنان استقلال ۱۰ درصد از قرارداد فصل جدید خود را دریافت کردند اما این در حالی بود که پولی به‌حساب محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری که قراردادهای خود را با استقلال تمدید کرده بودند، واریز نشده بود.


این سه بازیکن وقتی دلیل این مسئله را جویا شدند احمد مددی به آن‌ها اعلام کرد در هنگام عقد قرارداد بخشی از قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و شامل پرداختی در این مقطع از زمان نمی‌باشند که این موضوع تا حد زیادی  ناراحتی این سه بازیکن را به همراه داشت.


روز گذشته فرشید اسماعیلی با دیدن احمد مددی این مسئله دوباره مطرح می کند که گویا سرپرست باشگاه همان دلیل را برای عدم پرداخت مالی به این بازیکن می آورد که همین باعث ناراحتی و قهر فرشید اسماعیلی از تمرین می‌شود.


 در ادامه محمود فکری نیز در واکنش به حرکت این بازیکن که تازگی از بند مصدومیت خلاص شده است از حضور در تمرینات منع کرد و وی را در اختیار باشگاه قرار داد.


شنیده‌ها حاکی از آن است که فردا (شنبه) قرار است فرشید اسماعیلی به باشگاه برود و درخصوص موارد مختلفی با احمد مددی صحبت کند تا هر چه زودتر با رفع این کدورت این بازیکن به تمرینات بازگردد تا محمود فکری نیز بتواند از او در بازی آینده مقابل شهر خودرو استفاده کند.

تگ ها


استقلال تهران