دیدار وزیر ورزش با شیخ سلمان

وزیر ورزش و جوانان با شیخ سلیمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) دیدار کرد ......

وزیر ورزش و جوانان با شیخ سلیمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) دیدار کرد.
«شیخ سلمان» رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته به ایران سفر کرد. وی در ساعت های ابتدایی حضور در تهران، به مرکز ملی فوتبال رفت و ضمن بازدید از ساختمان «پِک»، عملیات اجرایی ساختمان اداری فدراسیون فوتبال را افتتاح کرد. وی همچنین از قسمت‌های مختلف مرکز ملی فوتبال ایران بازدید کرد.

همچنین امروز شنبه مسعود سلطانی فر وزیر ورزش با شیخ سلمان دیدار و گفتگو کرد.

وزیر ورزش در نشست با رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: نبض فوتبال آسیا در ایران می تپد، از شما انتظار دارم مسایل سیاسی را از ورزش جدا کنید. حق تیم‌های ایرانی است که میزبان تیم های عربستانی باشند.

مسعود سلطانی فر در نشست با رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا افزود: معتقدم نبض فوتبال آسیا در ایران می‌تپد و لازم است از همکاری های شما برای رشد و توسعه فوتبال آسیا تشکر کنم و خصوصا تلاش های شما برای استاندارد سازی باشگاه‌ها در فوتبال آسیا بسیار اثر گذار است.

سلطانی‌فر گفت: برای آماده سازی استادیوم آزادی بهترین و بیشترین تلاش را داشتیم و خوشبختانه امروز در یک وضعیت مناسب میزبان فینال لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

وزیر ورزش و جوانان از شیخ سلمان خواست حمایت خود از باشگاه‌های ایران ادامه دهد و تاکید کرد: حق تیم‌های ایرانی است که در ایران میزبان تیم‌های عربستانی باشند و از کنفدراسیون فوتبال آسیا و شما انتظار داریم که ورزش از مسایل سیاسی جدا باشد و ما ورزش و بخصوص فوتبال را پیوند دهنده ملت‌ها می‌دانیم و معتقدیم پیام آور صلح و دوستی ملت‌هاست.

سلطانی‌فر با اشاره به ثبات مدیریت در کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: ما از برنامه‌ها و قدم‌های موثر شما حمایت کرده و این موضوع را جدی دنبال می کنیم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: فوتبال ایران علاوه بر حضور موفق در جام جهانی در تمام رده ها بسیار موفق بوده و خوشحالم که مورد توجه و حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیاست.

سلطانی‌فر  شیخ سلمان را یک مدیر فعال و موفق دانست و گفت: احساسات متقابل برادرانه بین ما بر قرار است و ان‌شاءالله در آینده‌ای نزدیک دیدارهای ما ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: ظرفیت‌های فوتبال ایران در کنار کنفدراسیون فوتبال آسیا موجب موفقیت بیشتر فوتبال آسیا خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: از رهبر معظم انقلاب تا دکتر روحانی ریاست جمهور و ریاست مجلس و نمایندگان مردم در مجلس و اعضای دولت و طرفداران پر شمار فوتبال ایران همه حامی فوتبال هستند و نسبت به مسایل آن توجه زیاد دارند.

وزیر ورزش در پایان از شیخ سلمان برای سفر مجدد به ایران برای دیدن جاذبه‌های فرهنگی و مذهبی کشورمان دعوت کرد.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال