دیدگاه جالب دلیخت در خصوص شرایط متفاوت در یووه

ماتیاس دلیخت از آموزش در یوونتوس زیر نظر معلمان بزرگی چون مائوریتسیو ساری و کریستیانو رونالدو بسیار رضایت دارد و در این خصوص صحبت کرده است....

ماتیاس دلیخت از آموزش در یوونتوس زیر نظر معلمان بزرگی چون مائوریتسیو ساری و کریستیانو رونالدو بسیار رضایت دارد و در این خصوص صحبت کرده است.

به گزارش مدال؛ «ماتیاس دلیخت» تابستان پس از کش و قوس فراوان آژاکس را به مقصد تورین و باشگاه یوونتوس ترک کرد. او در دیدار نخست برابر پارما نیمکت‌نشین بود اما احتمالاً امشب با مصدومیت «جوریو کیلینی» در ترکیب اصلی قرار داشته باشد.

مدافع هلندی مصاحبه جالبی در آستانه دیدار برابر ناپولی با تلگراف داشت و گفت: «پیش از آمدن به یوونتوس با مائوریسیو ساری گفتگوی مفصلی داشتم. او به من توضیح داد که از من چه می‌خواهد و اینکه ماه نخست، زمانی برای تغییر بزرگ است و این برای تمام مدافعان تیم صدق می‌کند. من متوجهم که روز به روز بهتر و به بازیکن بهتر و قوی‌تری تبدیل می‌شوم. در طول فصل مسابقات بسیاری وجود دارد و داشتن پنج مدافع مستحکم در ترکیب نکته مثبتی است. باید از خودم مراقبت و هر روز پیشرفت کنم.»

کاپیتان سابق آژاکس تایید کرد که تجربه بازی در یوونتوس با آژاکس تفاوت دارد: «تست‌های پزشکی به تنهایی یک و نیم ساعت طول کشید، آنها حتی دندان‌های من را بررسی کردند. اینکه شرایط فیزیکی‌ام را بررسی کردند برایم جذاب بود. از نتایج خوشحال شدم زیرا فهمیدم کماکان جا برای پیشرفت دارم و کادر فنی به من کمک می‌کند تا به اوج آمادگی برسم. در تمرینات همه می‌خواهیم حتی بازی‌های درون تیمی را ببریم. در اینجا روی تاکتیک‌ها کار می‌کنیم و همه روی نظم و انضباط تمرکز دارند. درباره همه با جزئیات صحبت می‌شود. باید با هم‌تیمی‌هایمان هم رابطه فوق‌العاده‌ای داشته باشیم. در مجموع همه چیز به من برای رشد کمک می‌کند و قطعا مدافع بهتری خواهم شد. انتخاب یوونتوس برای من بهترین انتخاب بود زیرا امروزه دیگر باشگاه‌های بزرگ دفاع منطقه‌ای می‌کنند اما در یوونتوس چنین نیست. ایده ساری مانند ایده ما در آژاکس و هلند است و نمی‌خواهد عقب‌نشینی کنیم بلکه می‌خواهد مدافعانش جلو باشند.»

دلیخت درباره درس‌هایی که از رونالدو هم برای زندگی حرفه‌ای می‌گیرد صحبت کرد: «رونالدو و دیگر ستارگان تیم یک معلم بزرگ هستند. آنها به من نشان می‌دهند که چگونه می‌توانم در صورت حفظ سلامت بدنم پیشرفت کنم. وقتی آسیا بودیم هواداران می‌خواستند از سر و کولش بالا بروند اما رونالدو برای هوادارانش وقت گذاشت زیرا آنها برای او مهم هستند، و این درس بزرگی برایم بود.»

بیشتر بخوانید:

ستاره یوونتوس آماده انتقال به اینتر

تگ ها


ماتیاس دلیخت دلیخت یوونتوس یووه یوونتوس بیانکونری بانوی پیر فوتبال جهان سری آ متیس دلیخت یوونتوس سری آ فوتبال