دیسلایک؛ توهین به پورحیدری و هادی نوروزی؟

حتما این جمله را بارها شنیدهاید، فوتبال ارزشش را ندارد. فارغ از تمام ارزشهایی که فوتبال دارد و در خ ......

 حتما این جمله را بارها شنیده‌اید، فوتبال ارزشش را ندارد. فارغ از تمام ارزش‌هایی که فوتبال دارد و در خون خیلی از ایرانی‌ها هست، آیا ارزش آن را دارد که باعث اختلافات قومی و همین‌طور توهین به چهره‌هایی شود که حالا در بین‌مان نیستند؟ 
قبل از درگذشت منصور پورحیدری و در تبریز، علیه او شعارهایی سر داده شد. وقتی هم از دنیا رفت دوباره این شعارها تکرار شد. روز گذشته هم در ورزشگاه آزادی شعارهایی علیه هادی نوروزی دادند؛ کاپیتان فقید پرسپولیس که هنوز خیلی ها مرگش را باور ندارند. بی شک هواداران واقعی تراکتورسازی چنین شعار نمی دهند و ناگفته پیداست، این افراد قصد دارند به بعضی اختلاف ها دامن بزنند و فضای فوتبال را متشنج کنند. بی شک هر هواداری که عاشق فوتبال باشد، مخالف این شعارهاست و طرفداران واقعی تراکتورسازی هم از این قاعده مستثنی نیستند. آنها باید مراقب باشند و اجازه ندهند در این فضای حساس استادیوم ها، غیر فوتبالی ها جو را متشنج کنند.
همین حالا سری به پیج امید عالیشاه بازیکن تراکتور بزنید. او که به خاطر مصدومیت مجبور شد زمین بازی را ترک کند. به پیج او بروید و با چشمان خود ببیند پای آخرین عکس او چه دعوای قومی و قبیله ای به راه افتاده است. دو طرف به خانواده و به قومیت هم توهین می کنند. فوتبال قرار است باعث شادی، سرگرمی و حتی صلح شود نه اینکه چنین زشتی هایی را بیافریند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال