دیسلایک روز؛عدم پخش بازی ایران،ونزوئلا از تلویزیون

به گزارش مدال به نقل از آرمان-به گزارش آرمان به نقل از ایلنا، تیم ملی ایران روز دوشنبه در یک دیدار دوستانه از ساعت 17:30 دقیقه به وقت تهران در نایمخن هلند در روزی که تماشاگران اجازه ورود ندارند به مصاف ونزوئلا می رود ......

به گزارش مدال به نقل از آرمانبه گزارش آرمان به نقل از ایلنا، تیم ملی ایران روز دوشنبه در یک دیدار دوستانه از ساعت 17:30 دقیقه به وقت تهران در نایمخن هلند در روزی که تماشاگران اجازه ورود ندارند به مصاف ونزوئلا می رود.

شاگردان کارلوس کی روش بعد از این دیدار دوستانه به اردوی خود پایان می دهند تا بازیکنان برای همراهی تیمهای باشگاهی خود به ایران برگردند.

در این بین قرار بود این دیدار دوستانه تیم ملی توسط شبکه سه سیما پخش شود اما گویا این اتفاق رخ نخواهد داد. بی تماشاگر بودن بازی و همچنین نبود تبلیغات محیطی در کنار زمین و همچنین رقم درخواستی طرف هلندی برای فروش پخش این مسابقه باعث شده تلویزیون برای خرید این بازی اقدام نکند و منصرف شود.

پس از این اتفاق سایت اینترنتی آنتن که مدتی است بازی های مختلف ورزشی را به صورت زنده پوشش می دهد با خرید حق پخش این مسابقه قرار است آن را به صورت زنده پخش کند و در اختیار مخاطبان قرار دهد.

مسئولان این سایت برای دیدار تیم ملی مقابل ونزوئلا با برگزار کننده مسابقه به توافق رسیدند و این دیدار را به صورت زنده و مستقیم پخش خواهند کرد.

 

تگ ها


اخبار روز ایران فوتبال