دیسلایک/ سوءاستفاده سیاسی و قومیتی ممنوع

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت در روزهای اخیر نشریه مجازی گلادیاتور که هوادار پرسپولیس است با انتشار مطالب و تیترهایی غیراخلاقی و غیرحرفه ای درباره تیم تراکتورسازی حاشیه ساز شده بود ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت – در روزهای اخیر نشریه مجازی گلادیاتور که هوادار پرسپولیس است با انتشار مطالب و تیترهایی غیراخلاقی و غیرحرفه ای درباره تیم تراکتورسازی حاشیه ساز شده بود. این اتفاق بعد از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تکرار شد و تیترهای ضدقومیتی این نشریه مجازی باعث جریحه دار شدن احساسات هواداران تراکتورسازی و واکنش مسئولان این باشگاه و حتی نماینده تبریز در مجلس شد. البته هیچکس این اتفاقات را تایید نمی کند، همانطور که توهین ها و فحاشی های تعدادی از هواداران تراکتورسازی به پرسپولیسی ها و مرحوم هادی نوروزی تقبیح شد. اما ربط دادن این ماجراها با جنگ تحمیلی و حتی انقلاب! و سوءاستفاده سیاسی در این اتفاقات هم اصلا مورد تایید نیست. امروز نادر قاضی پور نماینده تبریز در مجلس با انتشار فیلمی کوتاه، ضمن برشمردن نقش مردم تبریز در مبارزات دوران انقلاب وعده برخورد با مسئولان نشریه گلادیاتور را دارد! همپچنین ایوب ذوالفقاری قائم مقام باشگاه تراکتورسازی هم در مصاحبه ای با نام بردن از شهید باکری! خواهان رسیدن این خاطیان به سزای اعمال خود شد! البته این دوستان درباره اتفاقات فرودگاه تبریز نه تنها هیچ موضع گیری خاصی نکردند بلکه حتی سعی در توجیه آن اتفاقات داشتند و تلویحا مدعی بودند که اتفاقات فرودگاه تبریز واکنشی طبیعی به اتفاقات بازی های قبلی پرسپولیس و تراکتورسازی بود!

این موضع گیری ها همواره در میان مسئولان باشگاه ها وجود داشته و اولین بار نیست که اتفاق می افتد. متاسفانه این مسئولان به شکلی درباره نقش مردم شهر خود در جنگ یا انقلاب صحبت می کنند که انگار در دیگر شهرها از این مبارزات خبری نبوده! شاید بهتر باشد که این دوستان برای رسیدن به هدف خود از سوءاستفاده های سیاسی و بازی با احساسات مردم دست بردارند و با استفاده از نهادهای مرتبط مثل وزارت فرهنگ و ارشاد و فدراسیون فوتبال به دنبال احقاق حق خود باشند و پای مسائل قومیتی را به میان نکشند.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال