دیسلایک؛ شب‌های فوتبالی یا روابط عمومی طاهری؟

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت ساعاتی قبل از شروع برنامه دیشب شبهای فوتبالی، در رسانهها اعلام شد که علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس مهمان این برنامه است ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت – ساعاتی قبل از شروع برنامه دیشب شبهای فوتبالی، در رسانه‌ها اعلام شد که علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس مهمان این برنامه است. حضور او در یک برنامه تلویزیونی پس از آن مصاحبه جنجالی با برنامه 90 و عادل فردوسیپور، می‌توانست جذاب باشد و به بسیاری از ابهاماتی که در افکار عمومی وجود داشت پایان بدهد اما واقعیت این بود که با توجه به رویکرد همیشگی برنامه شبهای فوتبالی، کمتر کسی به این اتفاق خوشبین بود. در نهایت هم پیشبینی‌ها به حقیقت پیوست و طاهری بدون حتی یک پرسش انتقادی حرف‌هایی را که می‌خواست زد و رفت!
او در مصاحبه با مجریان برنامه یعنی افشین عبدالهیان و علیرضا توتونچی هرگز با سوالی چالشی روبرو نشد و بیشتر سوالات به شکلی کلی مطرح شدند که مخاطب آنها هم شخص طاهری نبود و درباره مشکلات مدیریتی فوتبال ایران بود. به تعدادی از سوالات این دو مجری توجه کنید
عبدالهیان: چرا باشگاه پرسپولیس با بازیکنی مثل مهدی طارمی که از لیگ یک به پرسپولیس آمد قرارداد بلندمدت امضا نکرد؟
توتونچی: چکار کنیم تا اتفاقاتی مثل ماجرای مهدی طارمی در فوتبال ایران تکرار نشود؟(این سوال تکراری یک بار دیگر در ادامه بحث از سوی عبدالهیان تکرار شد تا 15 دقیقه ابتدای مصاحبه به همین شکل بگذرد!)
عبدالهیان: چه اتفاقاتی می‌افتد که رامین رضائیان که با طارمی به ترکیه رفته بود با مشکلی مواجه نمی‌شود و برمی‌گردد و به بلژیک می‌رود اما طارمی دچار این مشکلات می‌شود؟
عبدالهیان: پس شما می‌خواهید هوشمندانه! تاکید کنید که آن 10 درصد کسورات لیگ و حذفی وجود ندارد؟
عبدالهیان: یک چیز بپرسم ناراحت نمی‌شوید؟ قول می‌دهید؟ قبول ندارید که در آن مقطع در بحث شفاف‌سازی شما و همکاران‌تان کمتر این مسائل را مطرح کردید؟
توتونچی: ما نمی‌خواهیم مناظره کنیم. می‌خواهیم مصاحبه کنیم!
عبدالهیان: رامین رضائیان چه کرد و باشگاه پرسپولیس چه می‌توانست بکند که این اتفاق نیفتد؟
عبدالهیان: شما می‌گوئید که طارمی را اغوا نکردید. وکلای باشگاه پرسپولیس چگونه عمل کردند که شما محکوم شدید؟
توتونچی: پس شما می‌خواستید نشست خبری برگزار کنید اما شرایطش مهیا نبود!
عبدالهیان: پرسپولیس نمی‌توانست طارمی را حفظ کند؟
در واقع تنها سوال تقریبا چالشی مجریان این برنامه درباره نقش حسین هدایتی در پرسپولیس بود و عبدالهیان از طاهری خواست بگوید که هدایتی اسپانسر، هوادار یا علاقمند به باشگاه است؟ جالب این که طاهری در این برنامه هرگز عصبانی یا ناراحت نشد و برخلاف مصاحبه تلفنی با فردوسی‌پور، هرگز از مجریان نخواست که فقط به دوربین نگاه کنند و هیچ ارتباطی با عوامل پشت صحنه برنامه نداشته باشند و کاملا مشخص بود که همه چیز مطابق میل او پیش می‌رود و مشکلی در مصاحبه وجود ندارد.
در نهایت طاهری در این برنامه با همراهی مجریانش از عملکرد خود دفاع کرد و البته مشخص نشد که چرا این باشگاه نتوانست در برابر اتهام اغوای مهدی طارمی هیچ دفاعی از خود انجام دهد و مانع محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی شود. در مجموعه به نظر میرسید این برنامه به عنوان روابط عمومی شخصی علی اکبر طاهری وارد عمل شده و توضیحات و ادعاهای او را بدون هیچ چالش و پرسش تازه‌ای پذیرفته و پخش کرده است.  

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال