دیناموزاگرب کرواسی در پی جذب صادق محرمی

در این بین باشگاه دینامو زاگرب کرواسی که از تیمهای مطرح کشور کرواسی به حساب میآید و در اروپا هم از تیمهای شناخته شده است به صورت جدی برای جذب محرمی پیشقدم شد و حالا حتی شنیده میشود که این بازیکن قرارداد خود را با این باشگاه کروات امضا کرده و در پایان فصل برای ادامه فوتبالش راهی کشور کرواسی خواهد شد ......

در این بین باشگاه دینامو زاگرب کرواسی که از تیم‌های مطرح کشور کرواسی به حساب می‌آید و در اروپا هم از تیم‌های شناخته شده است به صورت جدی برای جذب محرمی پیش‌قدم شد و حالا حتی شنیده می‌شود که این بازیکن قرارداد خود را با این باشگاه کروات امضا کرده و در پایان فصل برای ادامه فوتبالش راهی کشور کرواسی خواهد شد.
این اتفاق در صورت رخ دادن باعث خواهد شد که باز هم باشگاه پرسپولیس یک بازیکن به اروپاترانسفر کند و این اتفاقی است که در سال‌های اخیر کمتر شاهد رخ دادن آن بودیم.
در این خصوص مدیر برنامه‌های صادق محرمی در گفت‌وگو با فارس، درباره این خبر گفت:
در نیم فصل جاری لیگ برتر پیشنهاد رسمی و جدی باشگاه دینامو زاگرب برای جذب صادق محرمی به دست ما رسید و ما این موضوع را به باشگاه پرسپولیس اعلام کردیم. شرایط فنی و سنی محرمی می‌طلبد که او با وجود داشتن پیشنهادهایی، راهی لیگ‌های خلیج فارس نشود و به دنبال حضور در فوتبال اروپا باشد.
وی ادامه داد:
مسئولان باشگاه دینامو زاگرب قرارداد رسمی خود را برای جذب محرمی به دست ما رساندند و باید دید که در پایان فصل هم آنها همین‌طور جدی خواهان جذب محرمی می‌مانند یا نه. در صورتی که محرمی لژیونر شده و راهی لیگ اروپایی شود بدون شک هواداران پرسپولیس هم خوشحال خواهند شد چرا که جوان موفق تیم‌شان می‌تواند در فوتبال اروپا بدرخشد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال