دین محمدی: از استقلال رفتم تا شأنم را حفظ کنم

پیشکسوت استقلال شایعات پیرامون جدائیش به دلیل مسائل مالی را تکذیب می کند....

به گزارش "ورزش سه"، پس از انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال، یکی از اعضای کادرفنی وی سیروس دین محمدی بود که این پیشکسوت آبی پوشان به دلایلی از کادرفنی تیم جدا شد.


دین محمدی درخصوص اتفاقات رخ داده در استقلال گفت: از زمانی که من از استقلال جدا شدم، اصلا مصاحبه ای انجام ندادم. چون که من اهل حاشیه نیستم. من دوست داشتم در مورد استقلال حاشیه ای درست نشود. من استقلالی هستم و این تیم را قلبا دوست دارم. از کسی هم گله ای ندارم.


وی ادامه داد: یک سری اتفاقات رخ داد که من ترجیح دادم بدون حاشیه ای از تیم جدا شوم. من بخاطر پول به استقلال نیامدم و بخاطر پول هم نخواهم رفت. اصلا بحث پول نبود. یک سری ها فکر کردند من بخاطر پول قهر کردم که اینگونه نیست.


او گفت: شاهد عینی وجود دارد که من پیشنهاد ۷۰ میلیونی داشتم، من با ۱۸ میلیون به استقلال آمدم. همان فرد بعد از این اتفاقات با من تماس گرفت که می تواند شهادت دهد که کدام تیم من را می خواست. آن زمان من با ۱۸ میلیون تومان می توانستم در تهران ۲ خانه بخرم.


دین محمدی اضافه کرد: بخاطر اینکه من استقلالی بودم و این تیم در قلب من بود، سایر پیشنهادات را رد کردم و به این تیم آمدم. من بخاطر پول نرفتم ولی دوست دارم در جایی کار کنم که شأن من حفظ شود. برای آقای فکری و همکارانش آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم این تیم موفق شود.


دین محمدی درخصوص اینکه گفته می شود او به دلیل اینکه دریافتی اش از دیگران کمتر بوده استقلال را ترک کرده است گفت: برای من مهم نیست که شخص دیگری چند میلیارد می گیرد. من شأن خودم را حفظ کردم تا شأن پیشکسوت های تیم حفظ شود. اگر من این کار را نمی کردم، شأن پیشکسوت های تیم پایین می آمد. به همین خاطر خواستم کسانی که برای باشگاه زحمت کشیده اند، حداقل شأن آنها همیشه حفظ شود.


او گفت: من به این دلیل از تیم جدا شدم تا آنها بدون حاشیه کارشان را انجام دهند. من با رفتنم به بوندس لیگا برای تیم درآمد زایی کردم. من با این تیم افتخارات زیادی داشتم و همیشه پز این تیم را می دهم.


دین محمدی در مورد ادامه راه استقلال با محمود فکری نیز پاسخ داد: در دیدار اول بچه ها خوب و با جان و دل بازی کردند. همیشه انتظار دارند استقلال امسال حداقل بتواند یک جام کسب کند. با حمایت همه پیشکسوت ها و بازیکنان قدیمی ان شالله این تیم بتواند در یک جام قهرمان شود.

تگ ها


استقلال تهران سیروس دین محمدی