دین محمدی: استقلال به یک شوک نیاز دارد

سیروس دین‌محمدی، بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که مسئولان این باشگاه با ادامه روند فعلی باید به تیم شوک بدهند....

سیروس دین‌محمدی، بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است که مسئولان این باشگاه با ادامه روند فعلی باید به تیم شوک بدهند.

به گزارش مدال، سیروس دین محمدی با اشاره به شکست استقلال در دربی تهران اظهار داشت: استقلال نمایش بدی نداشت، ولی در دربی نتیجه مهم است که متأسفانه استقلال شکست خورد. این تیم می‌توانست برنده باشد، ولی پرسپولیس از موقعیتی که داشت نهایت استفاده را برد و سه امتیاز را گرفت. مهمترین اتفاق این بود که استقلال بعد از گل نشدن پنالتی، از لحاظ روحی به‌هم ریخت و بازیکنی هم در زمین مسابقه نبود که تیم را جمع کند و به بازیکنان روحیه بدهد. این کار را بازیکنان بزرگ و ستاره انجام می‌دهند، ولی استقلال در زمین مسابقه لیدر ندارد که بازیکنان و تیم را مدیریت کند.

وی ادامه داد: رفتن پژمان منتظری به ضرر استقلال تمام شد و اکثر بازیکنانی هم که امسال به استقلال آمدند کیفیت بالایی ندارند. وقتی بازیکنی تعویض می‌شود خیلی‌ها انتظار دارند که بازی را در بیاورد، ولی بازیکنانی به تیم آمده‌اند که فقط لیست را پر کنند. از طرفی بازیکنان فصل گذشته استقلال هم عملکرد خوبی ندارند. انتظار من از مرتضی تبریزی خیلی بیشتر از این بود، همین‌طور از وریا غفوری. نمی‌دانم چرا غفوری را در پست خودش بازی ندادند. وریا بازیکنی است که باید از عقب اضافه شود. عارف غلامی اصلاً نباید بازی می‌کرد و آمدن قائدی به زمین هم هیچ تأثیری نداشت. استقلال بازیکن قوی و بزرگ ندارد. کیفیت این بازیکنان همین چیزی است که می‌بینید.

 مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد از نحوه جذب بازیکن در این تیم خاطرنشان کرد: آنهایی که این بازیکنان را خریدند پنهان نشوند و بیایند توضیح بدهند که بر چه اساسی این بازیکنان را جذب کردند. آیا رضاوند و دشتی می‌توانند نیازهای استقلال را برطرف کنند؟ الان که رفتن بازیکنان استقلال و پرسپولیس به تیم رقیب طبیعی شده است، آیا بهتر نبود سروش رفیعی را جذب می‌کردند؟

دین‌محمدی در پاسخ به این پرسش که «آیا تغییر در کادر فنی استقلال تصمیم درستی است؟»، عنوان کرد: استقلال بازیکنان سطح بالایی ندارد، ولی استراماچونی به‌هرحال هدایت این تیم را بر عهده گرفته و این مسئولیت را قبول کرده است. باید فقط یک فرصت دیگر به استراماچونی بدهند و اگر شرایط تغییر نکرد به دنبال تقویت یا تغییر کادر فنی بروند. استقلال نیاز به شوک دارد.

‌«این از معدود دربی‌هایی بود که استقلال تماشاگران زیادی داشت و حیف شد که تیم شکست خورد.»، وی با بیان این جمله تصریح کرد: ‌ نمی‌دانم تمرین پشت درهای بسته چه معنایی دارد. ما وقتی شکست می‌خوردیم هواداران می‌آمدند و فحش می‌دادند. بازیکنان باید تلنگر بخوردند، هوادار هم حق دارد ناراحتی و عصبانیتش را خالی کند.

 

بیشتر بخوانید:

واکنش جنجالی کاپیتان استقلال به صحبت های خطیر؛ دیدار ما در دادگاه!

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال سیروس دین محمدی دربی 90 فوتبال