دین محمدی: استقلال بیشتر از همیشه به قهرمانی امیدوار باشد

سیروس دین محمدی گفت: استقلال با بازیکنان باکیفیتی که دارد، باید بیشتر از همیشه برای رسیدن به قهرمانی امیدوار باشد....

سیروس دین محمدی گفت: استقلال با بازیکنان باکیفیتی که دارد، باید بیشتر از همیشه برای رسیدن به قهرمانی امیدوار باشد.

به گزارش مدال، وی با بیان اینکه استقلال در نیمه اول بهتر از نیمه دوم بود، گفت: برخی بازیکنان که مدت زیادی بازی نکرده یا مصدوم بودند، در نیمه دوم افت کردند. بازیکنانی چون خسرو حیدری و علی کریمی مدت زیادی بود که به میدان نرفته بودند. استقلال موقعیت‌هایی هم داشت که از آنها استفاده نکرد. نفت مسجدسلیمان هم در نیمه دوم بازی خوبی ارائه کرد و در ضدحملات خطرناک بود.
پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد عملکرد ضعیف آبی‌پوشان در نیمه دوم تصریح کرد: پس از شکست مقابل الدحیل، طبیعی است که اعتماد به نفس تیم پایین بیاید. بازیکنان هم می‌ترسیدند با تساوی یا شکست، با صدر جدول فاصله بگیرند و همین نتیجه یک بر صفر می‌توانست سه امتیاز را برای آنها به ارمغان بیاورد. فکر می‌کنم پیروزی با همین نتیجه یک بر صفر هم خوب بود.
دین‌محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند به قهرمانی لیگ برتر برسد یا خیر، خاطرنشان کرد: استقلال با پرسپولیس دو امتیاز فاصله دارد و اگر سپاهان هم در دیدار معوقه خود پیروز شود، با استقلال چهار امتیاز فاصله می‌گیرد. چهار امتیاز فاصله زیادی نیست و استقلال با بازیکنان باکیفیتی که دارد، باید بیشتر از همیشه برای رسیدن به قهرمانی امیدوار باشد.
وی در خصوص دیدار روز سه‌شنبه استقلال مقابل العین و ادامه کار شاگردان شفر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: العین تیمی بین‌المللی و بسیار قدرتمند است. استقلال بازی اول را از دست داد، اما نباید دیدار برابر العین را از دست بدهد. بازیکنان هم می‌دانند اگر سه امتیاز این بازی را از دست بدهند، از جدول خارج می‌شوند و دیدارها سخت‌تر خواهد شد. اگر بازیکنان تمرکز بیشتری داشته باشند، می‌توانند العین را در تهران شکست دهند.