دین محمدی: اگر قرار است دربی مساوی شود بهتر است اصلا برگزار نشود

سیروس دین‌محمدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال معتقد است...

سیروس دین‌محمدی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال معتقد است

به گزارش مدال، سیروس دین‌محمدی در خصوص دربی ۸۹ پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس که قرار است امروز (شنبه) در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر برگزار شود، اظهار داشت: به نظرم در حال حاضر دو تیم شرایط یکسانی دارند و از نظر فنی خیلی نزدیک به هم هستند.
وی افزود: به هر حال دربی همیشه حساس بوده و این بازی هم به دلیل شرایط جدولی دو تیم از حساسیت بالایی برخوردار است. امیدوارم این حساسیت باعث کاهش کیفیت بازی نشود و دو تیم بازی زیبایی به نمایش بگذارند. اگر قرار است بازی مساوی شود بهتر است اصلا بازی برگزار نشود.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص کری‌خوانی‌هایی که در چند روز اخیر بین هواداران دو تیم راه افتاده، خاطرنشان کرد: کری همیشه در دربی بوده و این امری طبیعی است. امیدوارم هواداران دو تیم به هم بی‌احترامی نکنند و در حالی که قوانین را رعایت می‌کنند از تیم خود حمایت کنند. به نظرم برخی از پیشکسوتان هم باید به سن‌وسال خود نگاه و بعد کری‌خوانی کنند.
دین‌محمدی در پایان درباره پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی ۸۹ تصریح کرد: به عنوان یک استقلالی معتقدم این تیم در حال حاضر شرایط خوبی دارد و اگر تمرکز کافی را برای این بازی داشته باشد می‌تواند پرسپولیس را شکست دهد.