دین محمدی: بیشتر از این نمی‌شود منتظر استراماچونی ماند

پیشکسوت استقلال درباره رفتن استراماچونی از استقلال گفت: شک نکنید کار او حرفه‌ای نبوده و از روز اول هم رفتنش اشتباه بوده است...

به گزارش مدال، سیروس دین محمدی درباره رفتن استراماچونی از استقلال گفت: شک نکنید کار او حرفه ای نبوده است و از روز اول هم رفتنش اشتباه بوده است. او اگر هم می خواست برود باید صبر می کرد نیم فصل تمام شود تا استقلال ۳ بازی مهم را از دست ندهد.

او ادامه داد: ایشان بعد از اینکه استقلال را به صدرجدول رساند تصمیم اشتباهی گرفت، باشگاه مشکل داشت اما یک مقدار هم باید صبوری می کرد. کسانی که به ایشان مشاوره غلط دادند باید می گفتند که در ایران ممکن است دیر شود ولی تمام پولت را می گیری.

او در مورد ناراحتی هواداران استقلال از رفتن استراماچونی هم می گوید: هواداران ما احساساتی هستند، استقلال همیشه صدر جدول بوده است و شاید یکی دو سال است که کار تا این حد سخت شده است، مگر ما اولین بار است که به صدرجدول رفته ایم؟ من فکر می کنم اگر استراماچونی از ایتالیا یا جایی پیشنهاد داشت هرگز به ایران نمی آمد. کاش استراماچونی شادی دل هواداران را در نظر می گرفت و بعد تصمیم می گرفت. مگر مربی های دیگر پول شان را گرفته اند؟ پورحیدری ماشینش را فروخت و خرج استقلال کرد و در این تیم چنین کارهای بزرگی انجام شده است. من فکر می کنم هواداران استقلال باید بدانند از چه تیم بزرگی حمایت می کنند.

دین محمدی در پایان گفت: بیشتر از این نمی شود منتظر سرمربی ماند، تیم بزرگتر ندارد و هرچه باشگاه بیشتر بدون سرمربی باشد اختلاف ها در درون تیم بیشتر می شود. باشگاه باید هرچه زودتر تکلیف سرمربی را مشخص کند.

 

بیشتر بخوانید:

افشاگری باشگاه استقلال پس از اظهارات جنجالی استراماچونی

دروغ های شاخدار استقلال و استراماچونی با هم!

فتحی و خطیر، نویسنده بحرانی به نام استراماچونی؛ «سکوت کن، فرار کن...»

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال اخبار استقلال سیروس دین محمدی بازگشت استراماچونی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال