دین محمدی: دوران این بچه بازی ها تمام شده

در لحظه‌ای از بازی پیشکسوتان ملی و سرخابی سیروس دین محمدی خطاب به هاشم بیگ زاده گفت: هاشم فقط اسم من هم تو را شکست می‌دهد!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیشکسوتان فوتبال به مناسبت یادبود مهرداد میناوند و علی انصاریان که یک سال از درگذشت آنها می گذرد به مصاف هم رفتند که این بازی پرگل و جالب از کار در آمد. 


 سیروس دین محمدی در این مورد به خبرنگار ما گفت: از آقای محمدرضا مهدوی و مایلی‌کهن ممنون هستیم که بچه‌ها را دور هم جمع کردند و بازی نمادین را به یاد مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز برگزار کردیم بالاخره همین چیزها می ماند. نباید اجازه بدهیم خاطرات از اذهان برود و می توانیم یاد آنها را زنده نگه داریم. از طرفی نباید بگذاریم پیشکسوتان را فراموش کنند زیرا اینها برای فوتبال ایران زحمت کشیدند. امیدوارم این بازی ها برگزار شود و ما یاد و خاطره میناوند و علی انصاریان را کنار مان داشته باشیم.


او‌ که علی رغم سن و سالش از امادگی بالایی در بازی‌های قبل برخوردار بود ادامه داد: دور هم جمع می شویم و بعضی اوقات بازی می کنیم و شرایطم بد نبود. یکی دو پاس خوب دادم که نگویند این‌ها فوتبالیست نبودند( می خندد) به هر حال ما هم کمی فوتبال بازی می‌کردیم.


دین محمدی که در طول بازی با هاشم بیک زاده کل کل داشت در این باره گفت: با هاشم شوخی کردم و آخر سر او گفت نمی توانم تو را شکست بدهم و خودش تسلیم شد.


بازیکن سابق استقلال و تیم ملی در مورد صحبت محمد مایلی‌کهن مبنی بر اینکه در زمان سرمربیگری در تیم ملی نگاه رنگی نداشته و او به همراه مجیدی را به تیم ملی دعوت می کرده عنوان کرد: من را هم آقای پروین و هم آقای مایلی‌کهن به تیم ملی دعوت کردند و آقای مایلی‌کهن تنها مربی بود که همیشه به من لطف داشت و من در اردو های تیم ملی بودم و روی او شناخت کامل دارم. همیشه باید حرف حق را زد. فقط می خواهم به یکسری ها بگویم برای تیم ملی حاشیه درست نکنید،تیم ملی دارد خوب کارش را انجام می دهد و جلو می رود.


او درمورد صعود تیم ملی نظرش را اینگونه بیان کرد: دست بچه ها و کادر فنی درد نکند به نظر من همگی زحمت کشیدند. انتظارات در جام جهانی بالا است و امیدوارم با بازی تدارکاتی خوب و اردوها مرتب بتوانیم در بازی های جام جهانی از گروه مان بالا برویمچ مردم به این قانع نیستند که تیم ملی فقط به جام جهانی برود زیرا ۵,۶ بار این کار را انجام دادیم. آن ها انتظار دارند اگر خدا بخواهد از گروهمان صعود کنیم.


بازیکن سابق استقلال در مورد پیروزی این تیم مقابل هوادار و تداوم صدرنشینی گفت: از تیمی که پیروز می‌شود باید همیشه تعریف کرد. درست است انتقاد وجود دارد و اینکه بی خودی باشد صحیح نیست. تیم برده و خدا کند این روند ادامه داشته باشد و استقلال بتواند به هوادارانش یک جام بدهد.


دین محمدی در پایان در مورد کری خوانی های امیرحسین صادقی و حسین کنعانی زادگان در اینستاگرام افزود: این دو نفر چه کاریست که انجام می‎دهند . باید این بچه بازی ها را جمع کنند . والله دوران این چیزها گذشته .

تگ ها


استقلال تهران تیم ملی ایران سیروس دین محمدی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال