دین محمدی: سرژیک به حقش در فوتبال نرسید

همبازی سابق مرحوم سرژیک تیموریان در تیم ماینتس آلمان درگذشت این ستاره فوتبال ایران را باورنکردنی خواند و گفت همچنان وی را در کنار خود حس می‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، سیروس دین محمدی ستاره سابق تیم استقلال که زمانی در تیم ماینتس آلمان همبازی سرژیک تیموریان بود، پس از فوت این ستاره فوتبال در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با سرژیک حدود ۲۰ سال رفاقت داشتم و چند بار هم به آندو تیموریان زنگ زدم که به بیمارستان به عیادتش برویم اما گفت به دلیل مسائل کرونا و این‌که در کما هم قرار داشت، این امکان وجود ندارد؛ دوران بازیگری خوبی را داشتیم و در ماینس هم در کنار هم زندگی می‌کردیم اما فکر می‌کنم به فوتبال به حقش نرسید. اما او از نظر دل‌پاکی شخصیت بی‌نظیری داشت و چند سالی که در کنار وی زندگی کردم، واقعا این سادگی را در او دیدم.

وی افزود: در آلمان واقعا زندگی در کنار سرژیک برای من لذت‌بخش بود؛ فوت او غم بزرگی است چون خاطرات خوبی را در کنار او داشتم به ویژه در آلمان که حدود دو سال در کنار هم زندگی کردیم. با این‌حال فکر می‌کنم او همیشه کنار ما خواهد ماند و همیشه از خوبی‌های او یاد خواهیم کرد.

دین محمدی در بازگویی خاطره حضورش در فوتبال آلمان گفت: زمانی که به آلمان رفتم سرژیک زودتر از من آنجا حضور داشت، با یکدیگر شوخی و خنده بسیاری داشتیم و حتی به من می‌گفت اگر چند ماه دیگر در این‌جا بمانم با همبازیانم می‌توانم شوخی آلمانی هم داشته باشم و این خاطره را هیچ‌وقت یادم نمی‌رود.

واقعا سرژیک رفتن ناراحت کننده‌ای داشت و بعد از شنیدن خبرش واقعا شوکه شدم؛ هر سه چهار روزی یکبار به آندو زنگ می‌زدم و جویای احوال او می‌شدم اما وی میگفت به دلیل کرونا اجازه حضور در بیمارستان را نمی‌دهند. خیلی دوست داشتم خوب بشود و سرژیک را بتوانیم دوباره در کنار خود ببینیم اما این اتفاق رخ نداد. به آندو تیموریان و خانواده تیموریان تسلیت می‌گویم اما باید بگویم سرژیک تیموریان حیف شد اما من همچنان او را در کنار خودم حس می‌کنم.

تگ ها


تیم ملی ایران استقلال تهران آندرانیک تیموریان سیروس دین محمدی