دین‌محمدی: همه باهم برای قهرمانی استقلال می‌جنگیم

مربی استقلال می گوید همه باید دست به دست هم دهند تا این تیم با شکل و شمایل جدیدش بتواند در لیگ بیستم بهترین نتایج را بگیرد و هوادارانش را خوشحال کند....

 به گزارش "ورزش سه"، سیروس دین محمدی در خصوص آمدنش به استقلال به  همراه محمود فکری و کادر فنی او عنوان کرد: از بازگشت دوباره به خانه خودم خوشحالم. امیدوارم بتوانیم هواداران که مقداری دلخور هستند را خوشحال کنیم و دست بخه دست ه دهیم تا از شخصیت تیم بزرگ استقلال دفاع کنیم. از همه دوستانی که حتی یک روز هم برای استقلال  زحمت کشیدند برای شروع کارم در این تیم  کسب اجازه می کنم.


او در مورد ناراحتی هواداران نساجی بابت جدایی محمود فکری ادامه داد: آن ها  دوست داشتند که ما بمانیم اما در هر حال  محمود خان تصمیم گرفت به استقلال بیاید. برای تیم نساجی آرزوی موفقیت می‌کنم.


دین محمدی در رابطه با اضافه شدن برهانی و عمران‌زاده به کادر استقلال عنوان کرد: این ها نسل جدید مربیگری هستند و قطعاً در آینده موفق خواهند شد و می توانند کمک کنند.
وی در خصوص اینکه محمد نادری از پرسپولیس به استقلال می‌آید یا خیر گفت: من در جریان نیستم .قرار است که برای جذب بازیکن به جمع بندی برسیم و به قهرمانی استقلال در لیگ برتر فکر می کنیم.


سرمربی استقلال در خصوص بلاتکلیفی در بحث مدیریت گفت: همه زحمت می‌کشند تا کم و کاستی ها رفع شود. راجع به  مدیریت نظری ندارم.


دین محمدی در پایان در خصوص قرعه‌کشی لیگ بیستم و  دربی که قرار است در هفته هشتم برگزار شود افزود: برنامه را  مشاهده کردم به نظرم بد نیست. اگر دربی در هفته اول و دوم بود قطعا کیفیت پایین می‌آمد. اما در هفته هشتم مدتی  از شروع بازی ها  گذشته است. به نظرم بازی خوبی از آب در می ‌آید. امیوارم  که دست در دست هم بتوانیم هواداران را  شاد و استقلال را سر بلند کنیم.

تگ ها


استقلال تهران سیروس دین محمدی