دیه‌گو کاستا بالاخره تیم پیدا کرد

ستاره برزیلی-اسپانیایی سابق اتلتیکو از این پس برای اتلتیکو مینیه‌رو بازی خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، زمستان گذشته باشگاه اتلتیکومادرید اعلام کرد با توافق متقابل قرارداد دیه گو کاستا مهاجم گلزن و باتجربه خود را فسخ کرده و دومین مقطع حضور او در ترکیب این باشگاه بعد از سه سال به اتمام رسیده است. دیه گو کاستا به علت مشکلات شخصی تمایل به قطع همکاری داشت و اتلتیکومادرید نیز درخواست این بازیکن را پذیرفت.

ابتدا گفته می شد کاستا راهی تیمی در لیگ برتر خواهد شد و حتی از وولورهمپتون به عنوان گزینه جدی او نام می بردند اما این اتفاق رخ نداد. سپس گمانه زنی ها به سمت مارسی رفت و خبر دادند که او در فرانسه برای امضای قرارداد حضور دارد اما ویلاس بواس سرمربی مارسی به این شایعات خاتمه داد و گفت که دستمزد کاستا به قدری بالاست که توان جذبش را ندارند.

سپس رسانه ها خبر از پاسخ منفی او به پیشنهاد ترابزون اسپور ترکیه دادند. انتقال او به پالمیراس برزیل هم در نهایت منتفی شد ولی به نظر می رسد او بالاخره تیم بعدی خود را مشخص کرده است.

در حالی که دو ماه پیش گفته می شد او با بشیکتاش تمام کرده، امروز فاکس اسپورتس برزیل خبر داد که کاستا از فصل بعد برای اتلتیکو مینیه‌رو بازی خواهد کرد و قرارداد او خیلی زود رسمی خواهد شد. به این ترتیب پس از چندین ماه مهاجم ۳۲ ساله جنجالی صاحب تیمی جدید خواهد شد و به فوتبال برزیل باز می گردد.

تگ ها


اتلتیکو مادرید دیگو کاستا