دیه گو کاستا خواستار فسخ قرارداد با اتلتیکو

ستاره جنجالی برزیلی-اسپانیایی روزهای پایانی حضورش در اتلتیکو را پشت سر می گذارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیه گو کاستا سال ۲۰۱۰ بود که از وادیادولید به اتلتیکو مادرید پیوست. او سال ۲۰۱۲ را قرضی در رایو وایکانو توپ زد ولی پس از بازگشت تبدیل به یک چهره موثر زیر نظر دیه گو سیمئونه شد. درخشش کاستا باعث شد او سال ۲۰۱۴ راهی چلسی شود ولی سه سال بعد به اتلتیکو بازگشت هرچند که دیگر نتوانست درخشش مقطع اول حضورش در باشگاه مادریدی را تکرار کند.

تابستان امسال شایعات زیادی در مورد جدایی کاستا به گوش می رسید و به خصوص پس از پیوستن لوئیس سوارز به اتلتیکو بسیاری جدایی کاستا را قطعی می دانستند ولی او در نهایت ماندنی شد. فصل جاری به کاستا چندان بازی نرسیده و یکی دو مصدومیت هم مزید بر علت شده تا او به پایان حضورش در اتلتیکو نزدیک تر شود.

امروز آاس ادعا کرد که کاستا از سران اتلتیکو درخواست فسخ قرارداد را کرده است و برای این مهم، دلایلی خانوادگی دارد. ستاره برزیلی-اسپانیایی به خاطر مشکلات خانوادگی قصد دارد اتلتیکو را ترک کند و با توجه به اینکه تنها شش ماه تا پایان قراردادش باقیمانده، تمایل دارد تا به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم بعدی خود شود. مسئولان اتلتیکو نیز با توجه به خدمات فراوان کاستا با خواسته او مخالفتی ندارند و به نظر قرارداد او با توافق دو طرف فسخ خواهد شد.

کاستا در مجموع ۷ سال برای اتلتیکو بازی کرد و در ۲۱۵ بازی توانست ۸۳ گل به ثمر برساند. بهترین فصل او ۱۴-۲۰۱۳ بود که ۳۶ گل به ثمر رساند. او کمک کرد اتلتیکو یک لالیگا، یک لیگ اروپا و سه سوپرکاپ اروپا را فتح کند.

بیشتر بخوانید:

بازگشت وینگر میلان به لالیگا؛ اتلتیکو مقصد بعدی

پیشکسوت رئال مادرید: اوبلاک بهتر از کورتوا است

 

 

تگ ها


اتلتیکو مادرید فوتبال جهان دیگو کاستا لالیگا فوتبال