دیوگوس: انصاری‌فرد مانند سریال‌های محبوب تلویزیونی است

مفسر معروف فوتبال یونان پرونده انتقال کریم انصاری فرد، ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس را به سریال تلویزیونی محبوبی تشبیه کرده که هنوز قسمت های زیادی از آن باقی مانده است ......

مفسر معروف فوتبال یونان پرونده انتقال کریم انصاری فرد، ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس را به سریال تلویزیونی محبوبی تشبیه کرده که هنوز قسمت های زیادی از آن باقی مانده است ...

مفسر معروف فوتبال یونان پرونده انتقال کریم انصاری فرد، ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس را به سریال تلویزیونی محبوبی تشبیه کرده که هنوز قسمت های زیادی از آن باقی مانده است.

به گزارش  مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم، ماکیس دیوگوس در گفت وگوی تلفنی با رادیو ورزش یونان درباره کریم انصاری فرد اظهار داشت: او هم اکنون داغ ترین نام فصل نقل و انتقالات زمستانی یونان است. کریم انصاری فرد از معدود بازیکنان سال های اخیر است که تمامی باشگاه های بزرگ او را می خواهند. به طور کلی درباره کریم انصاری فرد می توانم بگویم شبیه سریال های محبوب تلویزیونی شده که سرنوشت آن در آخرین لحظه ها روشن می شود. به نظر می رسد هنوز قسمت های زیادی از این سریال باقی مانده، هر چند ترک تیم پانیونیوس توسط انصاری فرد قطعی است.

دیوگوس در ادامه با اشاره به حق باشگاه پانیونیوس بر انصاری فرد گفت: این باشگاه آتنی به انصاری فرد پس از دوره ناموفق در تیم اوساسونای اسپانیا کمک کرد و به همین خاطر می خواهد سود اقتصادی خود را از این بازیکن ایرانی ببرد.

وی در ادامه با اشاره به درخواست 400 هزار یورویی باشگاه پانیونیوس برای صدور رضایت نامه کریم انصاری فرد گفت: این بازیکن از اول ماه ژانویه میلادی می تواند به صورت قانونی با باشگاه مورد نظر خود وارد مذاکره شود و در صورت توافق می تواند انتقال خود را در تابستان سال آینده عملی کند. در این صورت باشگاه پانیونیوس حتی یک یورو نیز کسب درآمد نخواهد داشت.

دیوگوس سپس تمدید قرارداد کریم انصاری فرد با باشگاه پانیونیوس را محتمل دانست و گفت: البته احتمال زیادی برای این اتفاق وجود دارد و سپس باشگاه پانیونیوس می تواند با شرایط روشن و مشخصی برای فروش انصاری فرد با مشتریان او مذاکره کند. این مسئله می تواند فرصت خوبی را در اختیار پانیونیوس قرار دهد، اما قرارداد فعلی نمی تواند شانس زیادی را به این باشگاه جهت مذاکره با تیم های خواهان انصاری فرد در ماه آینده میلادی را دهد.

مفسر باتجربه فوتبال یونان در خاتمه تصریح کرد: بنابراین باشگاه پانیونیوس می خواهد هر چه سریع تر موضوع کریم انصاری فرد را با توجه به شرایط موجود روشن کند. آنها یا می خواهند این بازیکن را با دریافت مبلغ ایده آلی به یکی از تیم های علاقه مند بفروشند یا قرارداد انتقال او همانند بومال یا باکاستاس که فصل گذشته به تیم های دیگری انتقال داده شدند، منعقد شود. به هر ترتیب چاقو و هندوانه در دستان کریم انصاری فرد است و این بازیکن تعیین کننده نتیجه نهایی خواهد بود.