دیپای شماره ۹ نیست ولی برای بارسا خوب است

ستاره سابق تیم ملی هلند ممفیس دیپای را گزینه خوبی برای بارسلونا می داند....

به گزارش "ورزش سه"، ممفیس دیپای گزینه شماره یک رونالد کومان برای تقویت خط حمله بارسلونا بود اما در نهایت مشکلات مالی بارسا و از سوی دیگر توقعات بالای لیون باعث شد تا انتقال این ستاره هلندی منتفی شود.

قرارداد دیپای با لیون سال بعد به اتمام می رسد و قصد تمدید هم ندارد. طبق قوانین، او از ژانویه می تواند با بارسلونا وارد مذاکره شود و رقم انتقالش نیز قطعا نسبت به تابستان کمتر خواهد بود. با مصدومیت شدید انسو فاتی و دوری ۴ ماهه ی او از میادین، به نظر می رسد بارسا حالا مصرتر از همیشه برای جذب دیپای در انتقالات زمستانی باشد.

رونالد کومان اخیرا در مورد انتقالات زمستانی به موندودپورتیوو گفت:« با رامون پلانس(مدیر ورزشی) در مورد آینده صحبت کرده ایم. اینکه بتوانیم بازیکن جدید جذب کنیم و کجاها بیشتر به تقویت نیاز داریم. در هر صورت همه از مشکلات اقتصادی باشگاه مطلعید و به همین دلیل نمی توان توقع بالایی داشت. چند بار دیگر هم گفته ام که اگر ممکن باشد، هر کاری خواهیم کرد تا بازیکن جدید بخریم.»

روی ماکای ستاره سابق تیم ملی هلند و بایرن مونیخ هم باور دارد که دیپای می‌تواند گزینه خوبی برای حضور در خط حمله بارسلونا باشد.

او که پیش از این سابقه حضور در فوتبال اسپانیا به همراه تنریف و دیپورتیوو لاکرونیا را دارد، به رادیو مارکا گفت:« دیپای بازیکن بسیار خوبی است. با این حال من هنوز او را در سطحی که پیش از مصدومیتش در آن قرار داشت، ندیده‌ام. او یک شماره ۹ خالص نیست اما اگر سال آینده به بارسلونا منتقل شود، من اطمینان دارم که بازیکن مهمی خواهد شد چون کیفیت و استعداد بسیار بالایی دارد و گزینه خوبی برای این تیم است.»

تگ ها


لیون ممفیس دیپای روی ماکای بارسلونا