دیگو جوتا آینده روشنی در لیورپول خواهد داشت

نونو اسپریتو، سرمربی ولورهمپتون در مصاحبه ای انتقال دیگو جوتا، ستاره ۱۸ ساله و پرتغالی به باشگاه لیورپول را تایید کرد....


به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در هفته های پایانی بازار نقل و انتقالات پرتحرک ظاهر شده و بعد از خرید تیاگو از بایرن مونیخ، به نظر می رسد آنها در آستانه جذب دیگو جوتا از ولوز با رقم ۴۳ میلیون پوند هستند. دیگو جوتا با ثبت ۴۴ گل و ۱۹ پاس گل در ۱۳۱ بازی برای ولوز چشم یورگن کلوپ را به خود خیره کرد و حالا به نظر می رسد انتقال او به آنفیلد نهایی شده است.

البته باید دید دیگو جوتا یک بار در هنگام حضور در تیم پر ستاره لیورپول چه مدت زمان در ترکیب ثابت قرار خواهد گرفت. در حال حاضر ستاره هایی چون محمد صلاح، سادیو مانه و روبرتو فیرمینو یکی از ترسناک ترین خط حمله های فوتبال جهان را تشکیل می دهند و حالا دیگو جوتا نیز به این جمع اضافه شده است.

نونو اسپریتو گفت: "لیورپول از این به بعد یک بازیکن و انسان زرگ را در اختیار خواهد داشت و دیگو جوتا در آنفلید آینده روشنی در پیش دارد. ما فکر می کنیم این انتقال برای همه خوب است. دیگو اینجا واقعا خوشحال بود، اما طبیعی است که بازیکنان دوست دارند با چالش های جدیدی در دوران ورزشی شان روبرو شوند."

تگ ها


ولورهامپتون