دیگو ژوتا: کاش موقعیت نیمه اولم گل می‌شد

دیگو ژوتا، مهاجم پرتغالی لیورپول بازی کردن در جام حذفی را دشوار و مملو از اتفاقات عجیب توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول عصر امروز در رقابت های جام حذفی انگلیس در خانه خود پذیرای کاردیف سیتی بود و در پایان با کسب برتری ۱-۳، موفق به راهیابی به دور پنجم این تورنمنت شد. دیگو ژوتا که گل اول لیورپول در این دیدار را به ثمر رساند، در مورد بازگشت هاروی الیوت به ترکیب تیم و البته پیروزی در مسابقه برابر کاردیف سیتی صحبت کرد.

دیگو ژوتا گفت: "بازی های جام حذفی همیشه سخت بوده و حتی زمانی که با تیم های لیگ های پایین تر بازی می کنیم شرایط دشوار است و ما از اتفاقات عجیب و جادویی در جام حذفی باخبر هستیم. در چنین مسابقاتی به ثمر رساندن گل اول از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا معمولا تیم های حریف خیلی عقب دفاع می کنند و یافتن فضای در محوطه جریمه چنین تیم هایی دشوار می شود.

اما ما در نهایت موفق به زدن سه گل شده و به دور بعدی جام حذفی راه پیدا کردیم. اگر فرصت اول من تبدیل به گل می شد بهتر بود، اما در نهایت از باز کردن دروازه کاردیف خوشحال هستم.

گلزنی هاروی الیوت؟ او دچار آسیب دیدگی طولانی مدتی شده بود و خوشبختانه حالا الیوت شرایط بازی کردن را دوباره پیدا کرده است. چنین مصدومیت‌هایی نیازمند به طی روند ریکاوری و سپری کردن روزهای تنهایی در سالن بدنسازی است. هاروی الیوت در روز بازگشت موفق به گلزنی شد و او و خانواده ا‌ش این روز را فراموش‌ نخواهند کرد."

تگ ها


دیگو ژوتا لیورپول