دیگو کاستا سورپرایز جدید میلیاردر ایرانی؟

رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند که فرهاد مشیری مالک ایرانی اورتون در تلاش است تا دیگو کاستا مهاجم سابق چلسی را به گودیسون پارک منتقل کند....

به گزارش مدال؛ «دیگو کاستا» در زمان حضورش در ترکیب چلسی موفق شد در 120 بازی، 29 گل برای آبی‌های لندن به ثمر برساند و همین آمار گویا موجب شده که او اکنون به یکی از گزینه‌های جدی تافی‌ها برای تقویت خط حمله تبدیل شود. کاستا که به نظر نمی‌رسد جایی در ترکیب فصل آینده اتلتیکومادرید داشته باشد، ممکن است به پیشنهاد اورتون به صورت جدی بیاندیشد.

فراموش نکنید که اورتون تابستان سال گذشته ارقام هنگفتی را هزینه کرد تا «یری مینا» و «لوکاس دینیه» را به «گودیسون پارک» منتقل کند اما فصل برای آنها بدون کسب سهمیه رقابت‌های لیگ اروپا به پایان رسید و حالا «فرهاد مشیری»، مالک ایرانی و متمول باشگاه اورتون در تلاش است تا کاستا را به گودیسون پارک منتقل کند. او معتقد است که کاستا با سابقه فتح جام‌های مختلف در انگلیس، می‌تواند قهرمان اصلی اورتون برای فصل آینده باشد.

در این بین مشکل تافی‌ها در راه این انتقال، تنها پرداخت دستمزد بالای او خواهد بود، مشکلی که شاید مشیری شخصاً آن را رفع کند.

بیشتر بخوانید:

رسمی: انتقال آندره گومز از بارسلونا به اورتون دائمی شد

تگ ها


دیگو کاستا نقل انتقالات دیگو کاستا اورتون لالیگا لیگ برتر فوتبال