دی بروین: تاکتیک گواردیولا مقابل بارسا درست بود

کوین دی بروین، هافبک منچسترسیتی به تمجید از پپ گواردیولا و تاکتیک های سرمربی اسپانیایی پرداخت ......

 کوین دی بروین، هافبک منچسترسیتی به تمجید از پپ گواردیولا و تاکتیک های سرمربی اسپانیایی پرداخت.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، دو تیم سیتی و بارسلونا روز چهارشنبه به مصاف یکدیگر رفتند که آبی اناری ها موفق شدند با نتیجه 4-0 حریف خود را در هم بکوبند. مسی موفق شد هت تریک کند و گل چهارم توسط نیمار به ثمر رسید تا گواردیولا یکی از تلخ ترین شکست های کارنامه فوتبالش را تجربه کند. از گواردیولا به خاطر نیمکت نشین کردن آگوئرو در آن دیدار انتقادات بسیاری به عمل آمد ولی دی بروین به تمجید از سرمربی خود پرداخت.


او گفت:" فکر می کنم ما در مسیر درستی قرارر داریم. مشخصا دیدار مقابل اورتون را می توانستیم به راحتی ببریم، همه این را می دانند، حتی وقتی بازی 1-1 بود. حتی مقابل بارسلونا هم ما بد بازی نکردیم و فقط اشتباه انجام دادیم که در فوتبال رخ می دهد. می توانستیم خیلی راحت گل بزنیم، مالکیت توپ در اختیار ما بود و تقریبا از حریف موقعیت گلزنی بیشتری داشتیم. در نهایت حریف 4 گل زد که به نظر برای ما خیلی بد می آید ولی فکر نمی کنم که ما باید حس بدی داشته باشیم. فکر نمی کنم باید روحیه تیم تغییری پیدا کند. ما بازی های زیادی برده ایم و بارسلونا نیز تیم بدی نیست.


می دانیم مردم می گویند نتیجه بدی کسب کرده اید ولی من طور دیگری موضوع را می بینم. مردم می توانند هر چه می خواهند بگویند ولی ما باید اینطور بازی کنیم و بازی های زیادی را نیز به این شکل خواهیم برد. مشخصا اشتباهات بدی داشتیم زیرا 4-0 باختیم ولی فکر می کنم باید همینطور بازی کنیم."

 

تگ ها


فوتبال