دی بروین: تمام تیم‌ها مقابل ما متفاوت ظاهر می‌شوند

هافبک بلژیکی منچسترسیتی معتقد است که تیمش ممکن است مجبور شود در برخی بازی‌های سبک بازی‌اش را عوض کند....

به گزارش مدال، کوین دی بروین هافبک بلژیکی منچسترسیتی، عنوان کرد که شاید لازم باشد تیمش در فصل جاری لیگ برتر سبک بازی‌اش را در برخی از بازی ها تغییر دهد، چرا که بسیاری از تیم ها در مواجه با منچسترسیتی سبک بازی اشان را تغییر می دهند. 

شاگردان گواردیولا در فصل گذشته تقریباً در تمامی رقابت‌ها حضوری فوق‌العاده را تجربه کردند، اما هافبک بلژیکی این تیم به دلیل مصدومیت، بخش اعظمی از فصل را از دست داد. منچسترسیتی در فصل گذشته موفق شد تا 168 گل در تمامی رقابت ها به ثمر برساند، اما دی بروین بر این باور است که تیمش ممکن است مجبور شود در برخی از بازی ها سبک بازی اش را عوض کند. هافبک 28 ساله سیتیزن ها در گفت و گو با وبسایت رسمی منچسترسیتی، عنوان کرد: 

"طبیعتا تیم‌های دیگر در مقابل ما، سبک بازی متفاوت تری را در پیش خواهند گرفت. آن‌ها ممکن است دفاعی تر بازی کنند یا راه‌های دیگری را برای غلبه بر ما پیدا کنند. ما فصل گذشته متفاوت تر از دو فصل قبل بازی کردیم. با این حال این موضوع به مرور زمان ایجاد خواهد شد و چیزی نیست که شما خودتان را برایش آماده کنید."

شاگردان گوردیولا در بازی اولشان در رقابت‌های لیگ برتر مقابل وستهم، هیچ مشکلی نداشتند و موفق شدند که با نتیجه 5 بر 0 به پیروزی برسند. دی بروین اما، معتقد است که منچسترسیتی باید سطحش را تا جای ممکن بالاتر ببرد. او عنوان کرد: 

"شما همیشه می‌توانید پیشرفت کنید، اما مهم ترین چیز برای یک تیم حفظ ثبات است. پیشرفت کردن پروسه‌ای فردی است، اما در مقیاس تیمی باید عملکردی بسیار بهتر از گذشته داشته باشیم."

اخبار مرتبط:

فرار منچسترسیتی از محرومیت احتمالی فیفا

 

تگ ها


سیتیزن‌ها ستاره بلژیکی فوتبال جهان کوین دبروین منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال