دی‌بروین: سرعت پیشرفت جیدون سانچو معجزه‌آسا بوده

کوین دی‌‌بروین، ستاره منچسترسیتی می‌گوید هم‌تیمی سابقش در سیتی، جیدون سانچو، از زمان انتقال به دورتموند پیشرفتی معجزه‌آسا داشته و به سرعت برق و باد به یک اعجوبه تبدیل شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کوین دی‌بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی می‌گوید هم‌تیمی سابقش در این تیم انگلیسی، جیدون سانچو، از زمان پیوستن به باشگاه آلمانی بوروسیا دورتموند پیشرفتی معجزه‌آسا داشته و به سرعت برق و باد به یک اعجوبه تبدیل شده است.

سانچوی ۲۰ساله ابتدا از آکادمی باشگاه واتفورد به سیتی منتقل شد ولی بعد از آنکه نتوانست به عنوان بازیکن تیم اول این باشگاه به میدان برود در سال ۲۰۱۷ سیتی را ترک کرده و به بوروسیا دورتموند پیوست. سانچو حالا به یکی از پرخواهان‌ترین ستاره‌های دنیای فوتبال تبدیل شده و از باشگاه منچسترسیتی به عنوان یکی از باشگاه‌های خواهان او نام برده شده است.

کوین دی‌بروین، ستاره بزرگ منچسترسیتی می‌گوید روزهایی که در این تیم با جیدون سانچو تمرین می‌کرده را خوب به خاطر می‌آورد و از سرعت شگفت‌انگیز پیشرفت او در دورتموند شگفت‌زده شده است.

دی‌بروین که در یک گفتگوی لایو اینستاگرامی با دو ستاره بلژیکی دیگر، روملو لوکاکو و اکسل ویتسل گفتگو می‌کرد در این باره گفت:" سانچو خارق‌العاده است. واقعا معجزه‌آسا است. من چند بار با او تمرین کرده بودم و بعد از باشگاه ما جدا شد و به آلمان رفت. پیشرفت او باورکردنی نیست. بعضی وقتها اینطور اتفاق‌ها می‌افتد ولی هر چه شده برای او خیلی خوب بوده. حالا هر باشگاهی او را می‌خواهد باید سر کیسه را شل کند".

سانچو در سال ۲۰۱۷ اولین بازی خود برای دورتموند را انجام داد ولی در فصل بعدی بود که نام خود را در دنیای فوتبال مطرح کرد. او در آن فصل در ۳۴ بازی بوندس‌لیگا برای تیمش به میدان رفت و ۱۲ گل به ثمر رساند و ۱۷ پاس گل داد. ستاره جوان انگلیسی در فصل جاری هم به درخشش ادامه داد و تا پیش از توقف لیگها به دلیل بحران کرونا برای دورتموند ۱۷ گل زده و ۱۹ پاس گل داده بود.

بیشتر بخوانید:
زلاتان: هنوز درباره آینده‌ام تصمیم نگرفته‌ام
گریزمان در دعوای بنزما- ژیرو طرف ژیرو را گرفت 

تگ ها


کوین دی بروین جیدون سانچو بروسیا دورتموند فوتبال جهان کوین دبروین جیدن سانچو بورسیا دورتموند منچستر سیتی Bundesliga لیگ برتر فوتبال