دی بروین: سیتی دیر یا زود شکست می خورد

هافبک بلژیکی منچسترسیتی می گوید صحبت کردن درباره فصل بدون شکست برای سیتی احمقانه است، چون این تیم دیر یا زود شکست خواهد خورد ......

هافبک بلژیکی منچسترسیتی می گوید صحبت کردن درباره فصل بدون شکست برای سیتی احمقانه است، چون این تیم دیر یا زود شکست خواهد خورد.

منچسترسیتی صدرنشین لیگ برتر انگلیس در این فصل عملکرد بسیار خوبی داشته و با پنج امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم یعنی منچستریونایتد در صدر جدول رده بندی جای دارد. زدن ۳۵ گل در تنها ۱۰ مسابقه با تفاضل گل ۲۹+ از صلابت تیم گواردیولا حکایت می کند که باعث شده خیلی ها عنوان کنند این تیم، بدون شکست قهرمان می شود.

کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی درباره این موضوع، گفت : خیلی سخت است که ما تا پایان فصل بدون شکست باقی بمانیم. من حتی فکر می کنم که امکان پذیر نیست. سطح رقابت ها بسیار بالا است و علاوه بر این هر تیمی در لیگ برتر برای شکست تیم دیگر به زمین می رود. در ۱۰ – ۱۵ سال پیش شرایط این طور نبود و یکسری از تیم های ضعیف در لیگ برتر بودند  ولی در حال حاضر شرایط فرق کرده و لیگ برتر بسیار چالشی و طاقت فرسا است.

یکی از بهترین پاسورهای سیتی در این فصل، اضافه کرد: در حال حاضر هر بازی برای ما دشوار است و باید با ذهنیت برنده در زمین حاضر شویم. لیگ قهرمانان اروپا را هم پیش رو داریم  که انرژی زیادی از ما می گیرد اما خوشبختانه تا الان خوب پیش رفته ایم و اگر حواسمان را جمع کنیم در ادامه فصل نیز به مشکل نخواهیم خورد.

منچسترسیتی باید چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف ناپولی برود.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال