دی بروین: فتح چهارگانه تقریباً غیرممکن است

ستاره بلژیکی فتح چهارگانه را غیرممکن می‌داند...

دی بروین معتقد است آنها همیشه به سبک تفکر پپ پایبند هستند.

به گزارش مدال، سیتیزن‌ها اگرچه مثل فصل گذشته یکه تاز بلامنازع لیگ برتر نیستند و امسال رقیب سرسختی چون لیورپول را در مقابل خود می‌بینند، اما هنوز در هر 4 تورنمنت حضور دارند. تیم پپ به فینال لیگ کاپ رسیده و در یک چهارم نهایی جام حذفی نیز هست؛ در لیگ برتر شانه به شانه با قرمزها پیش می‌رود و در لیگ قهرمانان اروپا نیز امشب در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی در آلمان به مصاف شالکه می‌رود.

کوین دی بروین درباره اهداف سیتی در این فصل می‌گوید:

"در لیگ برتر امسال نسبت به فصل گذشته چند بازی بیشتر باختیم ولی هنوز هم در کورس قهرمانی حضور داریم. به نظرم شاید دیگر تیم‌ها سر از کار سیستم بازی ما در آورده‌اند. حداقل کمی بیشتر و بهتر ما را می‌شناسند. شاید هم امسال تیم‌ها ترکیب بهتری دارند. ما فقط یک بازیکن جدید جذب کردیم و بقیه تیم همان بازیکنان فصل پیش هستند. سبک بازی ما تا وقتی پپ هست، همین است. قرار نیست آن را عوض کنیم و همه این را می‌دانند. با همه این اوصاف فکر نمی‌کنم اوضاع نسبت به فصل پیش چندان تفاوتی کرده باشد چون ما امسال هم امتیازات بسیار زیادی در لیگ کسب کرده‌ایم و هنوز هم استانداردهایی که به ثبت رساندیم، بسیار سطح بالا است. شاید در کلاس فصل پیش نباشد ولی ممکن است حتی جام‌های بیشتری نسبت به پارسال ببریم. مهم ترین چیز، عناوین قهرمانی هستند. اگر سه جام ببریم یعنی بهتر از سال گذشته کار کرده‌ایم.

معتقدم هدف سیتی بردن چهارگانه نیست. هدف فقط بردن همه بازی‌ها است تا به وقتش ببینیم کجای کار هستیم و به نسبت قبل پیشرفت کرده‌ایم. از جایگاهی که در آن حضور داریم، خوشحالیم ولی می‌خواهیم در هر بازی بهتر از قبل باشیم. حالا نوبت به لیگ قهرمانان اروپا رسیده است. اکنون هدف خوب کار کردن مقابل شالکه و رسیدن به یک چهارم نهایی است و این یعنی یک گام دیگر به قهرمانی در اروپا نزدیک‌تر شده‌ایم. اگر معیار و هدف را بردن هر 4 تورنمنت قرار بدهیم، این تقریبا غیرممکن است. ایده بازی ما واضح است ولی هر بار سعی می‌کنیم خودمان را با شرایط وفق بدهیم. اگر فضا در اختیار داشته باشیم، سعی می‌کنیم چیزهای متفاوتی را هم امتحان کنیم."

تگ ها


منچستر سیتی شالکه ۰۴ UEFA Champions League فوتبال