دی بروین: من را با برونو فرناندز مقایسه نکنید

کوین دی بروین، ستاره منچسترسیتی به تمجید از برونو فرناندز پرداخته است....


به گزارش "ورزش سه"، امروز و در حساس ترین دیدار لیگ برتر دو تیم همشهری یونایتد و سیتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت و احتمتالا برونو فرتاندز و کوین دی بروین مانند همیشه دو ستاره تاثیرگذار تیم های خود در مرکز میدان خواهند بود. حالا ستاره بلزیکی سیتی مدعی شد یونایتد از زمان ورود برونو تیمی متفاوت شده و امسال نسبت به فصل گذشته از ثبات بیشتری برخوردار است.

کوین دی بروین گفت: "از نظر من برونو فرناندز بازیکنی بزرگ و فوق العاده محسوب می شود. او از زمستان فصل گذشته لباس یونایتد را پوشیده و از زمان ورود برونو این تیم جنب و جوش متفاوتی در میدان دارد. یونایتد فصل گذشته تلاش کرد خود را به رتبه های بالای جدول برساند و در این مسیر در حال مبارزه بود.

آنها در برخی از دیدارها موفق به کسب پیروزی در مقابل تیمهای بزرگ نیز شدند، اما سال گذشته ثبات نداشتند. البته امسال یونایتد از این حیث پیشرفت بزرگی داشته و از نظر من حضور بونو فرناندز در ترکیب این تیم را باید یکی از عوامل این تغییر دانست.

او از آن دست بازیکنانی است که باعث زیبایی فوتبال شده و این ورزش را برای هواداران سرگرم کننده جلوه می دهد. ما از برخی جهات کاملا شبیه با یکدیگر هستیم، اما من خودم را با بازیکنان دیگر مقایسه نمی کنم. البته من از نمایش بازیکنان دیگر لذت می برم، اما هرگز علاقه ای به مقایسه ندارم."

تگ ها


برونو فرناندز کوین دی بروین منچستر سیتی