دی بروین: یکی از بهترین تیم های جهان هستیم

کوین دی بروین می خواهد با ادامه روند عالی خود در منچسترسیتی، روزی به نماد باشگاه تبدیل شود ......

کوین دی بروین می خواهد با ادامه روند عالی خود در منچسترسیتی، روزی به نماد باشگاه تبدیل شود.

کوین دی بروین، هافبک باشگاه منچسترسیتی معتقد است که تیم های اروپایی می خواهند مانند آن ها بازی کنند. سیتیزن ها که با 12 امتیاز اختلاف نسبت به منچستریونایتد، صدرنشین لیگ برتر انگلیس هستند، به خاطر بازی زیبا و هجومی شان، همواره مورد تحسین قرار گرفته اند.

به گزارش ESPN، کوین دی بروین در گفتگو با RTBF، گفته است:

گواردیولا اینجا چیزی خاص به وجود آورده است. در حال نشان دادن این هستیم که یکی از بهترین تیم های دنیا هستیم. روش خاصی برای بازی کردن داریم و همه تیم ها آرزو دارند مانند ما بازی کنند. پپ به من توصیه کرده همیشه به تیم کمک کنم. در این حالت اگر تیم پیروز شود، من پیروز شده ام.

مارتینز و پپ؟ مقایسه ای نمی توانیم انجام دهیم. پ گواردیولا سبک خودش را دارد و فکر نمی کنم حتی پنج تیم در دنیا باشند که بتوانند مانند ما بازی کنند. در سیتی وقت برای پیشرفت داریم، چون هر روز همدیگر را می بینیم. در تیم ملی، این کاملا برعکس است. زمان زیادی برای هماهنگی وجود ندارد. در تیم ملی غیرممکن است که سبک بازی منچسترسیتی را پیاده کنیم، چون باید سرمربی این سبک را پسند کند و بازیکنانی مناسب آن سبک داشته باشید. به نظرم باید سبک خودمان را در تیم ملی پیاده کنیم.

تمدید قرارداد؟ خوشحالم که هواداران مرا دوست دارند، اما هنوز چیزی نبرده ایم. امیدوارم یک روز نماد باشگاه شوم، درست مانند کمپانی. خوشحالم که انسان های زیادی مرا دوست دارند و سبک بازی ام را می پسندند

تگ ها


اخبار روز کوین دبروین منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال