دی بوئر: نمی توانیم از این نتیجه راضی باشیم

فرانک دی بوئر، سرمربی تیم ملی هلند معتقد است که تیمش نسبت به ایتالیا عملکرد بهتری در بازی دیشب ارائه قرار داده است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی رونالد کومان از تیم ملی هلند و انتخاب او به عنوان سرمربی جدید بارسلونا، از گزینه‌های زیادی برای برعهده گرفتن هدایت لاله های نارنجی نام برده شد. حتی در مقطعی گفته شد که ماسیمیلیانو آلگری در آستانه هدایت هلند قرار دارد اما نهایتاً مشخص شد که فرانک دی بوئر این وظیفه را برعهده گرفته است.

هلند اما شب گذشته در چهارچوب مسابقات لیگ ملتهای اروپا و در کشور ایتالیا مهمان این تیم بود که این مسابقه در پایان با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. فرانک دی بوئر بعد از پایان بازی گفت: " نکته مهم این است که منطقی به حریف ما نگاه کنیم و آن چیزی را که در توانمان است ارائه دهیم. البته ما باید مقابل بوسنی عملکرد بهتری از خودمان ارائه می‌دادیم. مقابل ایتالیا اما فکر می‌کنم که ما بازی بهتری ارائه دادیم و شرایط ۶۰ به ۴۰ به سود ما بود."

دی بوئر در ادامه گفت: " در نهایت ما نمی توانیم از این نتیجه راضی باشیم چرا که به دنبال صعود کردن از این گروه هستیم. با این حال ارائه چنین عملکردی اعتماد به نفس زیادی به ما می دهد. اگر فارغ از سیستم بتوانیم همین گونه عمل کنیم، آنگاه کار حریفی در مقابل ما سخت و دشوار خواهد بود."

 

تگ ها


فرانک دی بوئر تیم‌ ملی هلند