دی شیلیو: نمی‌دانستم چطور پس از گلم شادی کنم

متیا دی شیلیو، مدافع یوونتوس پس از اولین گلی که در دوران فوتبالش به ثمر رساند، مدعی شد که حتی نمی دانسته چطور خوشحالی کند ......

متیا دی شیلیو، مدافع یوونتوس پس از اولین گلی که در دوران فوتبالش به ثمر رساند، مدعی شد که حتی نمی دانسته چطور خوشحالی کند.
دی شیلیو صد و هفتاد و سومین بازی اش را روز گذشته انجام داد و موفق شد اولین گلش در طول این بازی ها را با یک شوت دیدنی از فاصله 20 متری به ثمر برساند. پس از بازی او مدعی شد که حتی نمی دانسته پس از گلش چطور خوشحالی کند.
 او گفت:" گلزنی در این بازی حس فوق العاده ای داشت و من حتی نمی دانستم چطور خوشحالی کنم. تمام هم تیمی هایم به سمتم دویدند، حتی بوفون که تمام طول زمین را دوید که من را به آغوش بکشد. لحظه بسیار احساساتی بود ولی دیدن بوفون در آن لحظه حس خیلی خوبی به من داد. شب خیلی خوبی بود. آنها گفتند که من باید برای تمام تیم شام بخرم!"
 دی شیلیو در تابستان از میلان به یووه پیوست و گاهی مورد انتقاد هواداران قرار می گیرد. او در ادامه گفت:" شاید به خاطر اینکه هیچگاه مصدومیت و زخمی برایم به وجود نیامده، هواداران می گویند کم کاری می کنم.  شاید به دو یا سه زخم دیگر نیاز دارم. حداقل دو سال است که به صورت اختصاصی تمریناتی انجام می دهم و اعتقاد دارم که تمرین سفت و سخت، جواب می دهد."

تگ ها


اخبار روز یوونتوس سری آ فوتبال