دی فرانچسکو: امید کسب سهمیه لیگ قهرمانان کمرنگ شده است

سرمربی جالوروسی بسیار خوشبین است که تا نیم فصل، 6 امتیاز به اندوخته نه چندان زیادش اضافه کند ......

سرمربی جالوروسی بسیار خوشبین است که تا نیم فصل، 6 امتیاز به اندوخته نه چندان زیادش اضافه کند ...

سرمربی جالوروسی بسیار خوشبین است که تا نیم فصل، 6 امتیاز به اندوخته نه چندان زیادش اضافه کند.

به گزارش مدال، در آستانه دیدار هفته هجدهم سری آ مقابل ساسولو، اوزه بیو دی فرانچسکو در گفتگویی با شبکه اختصاصی آ اس رم، تایید کرد تیمش چاره ای جز کسب پیروزی در این دیدار ندارد.

سرمربی رم در مورد جدال با تیم سابقش گفت:

اینکه تا رده چهارم، چندین تیم در فاصله نزدیکی از یکدیگر حضور دارند، می تواند در نوع خود کمی خوب باشد. ما در رتبه ای هستیم که انتظارش را نداشتیم چراکه امتیازات زیادی از دست داده ایم. در مقایسه با بقیه از کورس سهمیه لیگ قهرمانان اروپا عقب تر هستیم اما 6 امتیاز مهم در بازی با ساسولو و سپس پارما پیش روی ماست. از حالا باید بازی ها را ببریم و اشتباهات را به حداقل برسانیم. باید تا جایی که می شود کمتر ببازیم. وضعیت فعلی فشاری روی ما ایجاد می کند که باعث می شود باانگیزه تر شویم. وقتی شما نتیجه نمی گیرید به دنبال راه حل می گردید.

بازی مقابل یوونتوس؟ به نظرم رم در همان نیمه اول هم به خصوص در 25 دقیقه نخست، عملکرد خوبی از خود نشان داد. ساسولو تیم متمرکزی است که شخصیت خاص خودش را دارد. آنها را به خوبی می شناسم. برای این دیدار آماده هستند و جوانان خوب زیادی دارند. ساسولو امتیازات زیادی از دست نداده و بی دلیل در بالای جدول حضور ندارد.

بازی دادن به ژکو از ابتدا در تورین کمی ریسک بود چون او فقط یک جلسه تمرین کرده بود. امروز و فردا وضعیتش را بررسی می کنیم تا ببینیم مقابل ساسولو از ابتدا به میدان برود یا روی نیمکت کار را آغاز کند. اول از هر چیزی باید نظر خودش را بپرسم. در مورد لورنتزو پلگرینی، او احتمالا از بازی با پارما به ترکیب اضافه می شود.

تقابل با فدریکو دی فرانچسکو (پسرم)؟ وقت شوخی کردن در این مورد نیست؛ فقط به سه امتیاز نیاز داریم. از همه این حرف ها گذشته، بسیار خوشحالم که او در تیمی حضور دارد که به جوانان بسیار اهمیت می دهد.