دی‌فرانچسکو: به بازیکنانم تبریک می‌گویم/ زانیولو: حسم فوق‌العاده‌ بود

سرمربی و بازیکنان رم پس از دیدار مقابل پورتو از برد تیمشان ابراز رضایت کردند. آن‌ها از دریافت گل ناراضی هستند....
سرمربی و بازیکنان رم پس از دیدار مقابل پورتو از برد تیمشان ابراز رضایت کردند. آن‌ها از دریافت گل ناراضی هستند.

دی‌فرانچسکو پس از دیدار مقابل پورتو به خبرنگاران گفت: گل خوردن ما اتفاق بدی بود اما به بازیکنانم برای تلاششان تبریک می‌گویم. دوست داشتم بازی با نتیجه ۲-۱ به پایان می‌رسید. شانس‌های زیادی داشتیم. گل حریف بسیار مسخره بود و حتی از روی اشتباه بازیکنان ما به ثمر نرسید! 
سرمربی جیالوروسی در ادامه گفت: زانیولو فوق‌العاده بود. او استعدادی فوق‌العاده دارد و ما از داشتن او خوشحالیم. به او توصیه کردم با تمام تمرکزش بازی کند. ما بعد از بازی ۷-۱ مقابل فیورنتینا باید به مسیر درست بازمی‌گشتیم و این اتفاق در نهایت رخ داد. بدترین اتفاق برای ما دفاع مطلق در بازی برگشت است. ما در پورتو هجومی بازی می‌کنیم.
کاپیتان رمی‌ها، دانیله ده‌روسی پس از بازی گفت: زانیولو از تکنیک و فیزیک فوق‌العاده‌ای برخوردار است. او روزی به یک قهرمان تبدیل خواهد شد. دریافت گل، اتفاق خوبی نبود اما به هر حال بازی را با برد پشت سر گذاشتیم. حالا می‌توانیم بگوییم شانس ما ۵۱٪ و شانس حریف ۴۹٪ است.
ستاره رمی‌ها، نیکولو زانیولو که در دیدار شب گذشته مقابل پورتو ۲ گل به ثمر رساند به اسکای اسپورت گفت: احساس فوق‌العاده‌ای دارم. انتظار چنین اتفاقی را نداشتم. دوست دارم بارها و بارها گلزنی کنم و این حس را با هواداران پشت دروازه تقسیم کنم. گل خوردنمان اتفاق خوبی نبود اما همه از تلاشمان راضی هستیم.