دی‌لیخت: انتظار نیمکت‌نشینی مقابل پارما را نداشتم

کاپیتان سابق آژاکس، نیمکت نشینی خود در بازی افتتاحیه سری‌آ را غیرمنتظره توصیف کرد...

دی‌لیخت: انتظار نیمکت‌نشینی مقابل پارما را نداشتم

به گزارش مدال، در هفته اول سری آ، یوونتوس با نتیجه 1-0 در زمین پارما به پیروزی رسید. ماتایس دی لیخت، این بازی را از روی نیمکت دنبال کرد. او اعتراف کرد که انتظار داشته در ترکیب ثابت یوونتوس به میدان برود.

دی لیخت در مصاحبه ای با منبع هلندی AD گفت:

"طبیعتاً ترجیح می‌دادم که بازی کنم. در تمرینات هیچ سرنخی در مورد اینکه بازی می‌کنم یا نه، متوجه نشدم بنابراین انتظار نداشتم که بازی را از روی نیمکت آغاز کنم. در هر صورت من به طور واضح به تصمیم کادر فنی احترام می‌گذارم. باید واقع بین باشم چون هنوز در حال درک فوتبال ایتالیا هستم. کسانی‌که بازی کردند، بونوچی و کیه‌لینی برای مدتی طولانی از بهترین زوج‌های خط دفاعی دنیا محسوب می‌شدند. باید برای گرفتن جایگاه خود در تیم، تلاش کنم و آنرا به دست بیاورم.

پنج هفته ابتدایی حضورم در اینجا از نظر تمرینات فیزیکی بسیار سخت گذشت اما حالا حس می‌کنم که قدرتمندتر هستم. از نظر تاکتیک‌های دفاعی، خواسته های مربیان نسبت به آنچه در آژاکس بود، متفاوت نیست. در حال یادگیری زبان ایتالیایی هستم و برخی از اصطلاحات فوتبالی را می دانم. می خواهم زبان ایتالیایی خود را به بهترین شکل ممکن بهتر کنم. هفته ای 5 نوبت در یک دوره زبان شرکت می‌کنم و اوضاع خوب پیش می‌رود."

اخبار مرتبط:

یوونتوس ۱ - ۰ پارما؛ پیروزی خفیف بیانکونری در گام نخست

تگ ها


ستاره هلندی فوتبال جهان نیمکت‌نشینی بیانکونری متیس دلیخت یوونتوس پارما پارما-یوونتوس سری آ فوتبال