فن خال: دی لیخت در بارسا و دی یونگ در یووه گزینه بهتری بود

لوئیس فن خال، سرمربی سابق تیم ملی هلند، اعتقاد دارد که حضور فرانکی دی یونگ در یووه و ماتیاس دی لیخت در بارسلونا گزینه به مراتب بهتری بوده است....

به گزارش مدال، فرانکی دیونگ و ماتیاس دی لیخت، دو ستاره سابق آژاکس، بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره فوق‌العاده در این تیم تصمیم به جدایی در تابستان گرفتند. دی یونگ راهی بارسلونا شد و ماتیاس دی لیخت نیز پس از کش و قوس های فراوان راهی یوونتوس شد.

سرمربی سابق تیم ملی هلند معتقد است که حضور دی یونگ در یووه و و دی لیخت در بارسا گزینه به‌مراتب بهتری برای آنها بوده است. لوئیس فن خال در این رابطه گفت: " فکر می‌کنم که دی یونگ در بارسا در پست خودش بازی نمی کند. پیش از این در میانه زمین بود اما در بارسا این چنین نیست. این یک تفاوت بسیار بزرگ به حساب می‌آید."

فن خال در ادامه گفت: " اگر فقط یک باشگاه بود
که باید ماتیاس دی لیخت را به خدمت خود در می‌آورد، آن بارسلونا بود. همچنین با وجود سرخیو بوسکتس در بارسلونا به نظر می رسید که حضور دی یونگ در یووه گزینه بهتری بود. در عین حال بارسا فاقد بازیکنی مانند دی لیخت است."

بیشتر بخوانید:
شوک به CR۷؛ سکته مغزی مادر رونالدو 
حواشی باخت در ال‌کلاسیکو؛ گرد و خاک مسی در رختکن بارسلونا 

تگ ها


ماتیاس دی لیخت فرانکی دی یونگ لوئیس فن خال فوتبال جهان بارسلونا یوونتوس متیس دلیخت فرنکی دی یانگ بارسلونا یوونتوس لالیگا سری آ فوتبال