دی‌لیخت و نیمار در راه بارسا، ساویچ در PSG/ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی به آخرین اخبار فوتبال اروپا و جهان در ساعات گذشته....

مهم‌ترین اخبار ۲۴ ساعت گذشته فوتبال اروپا به شرح زیر است:

- تلگراف: یوونتوس علاقه‌مند به جایگزینی دارمیان به جای ژائو کانسلو می‌باشد.
- کوریره: ناینگولان به هیچ عنوان در برنامه های کونته نیست و به‌دلیل سخت بودن پیدا کردن باشگاهی که برای او ۳۰ میلیون پرداخت کند باشگاه حاضر است او را قرضی با بند خرید نیز واگذار کند. در صورت پیدا نشدن مشتری تا ۷ جولای، او همراه با ایکاردی در تمرینات شرکت می‌کند اما هردوی آنها در بخش های تاکتیکی و بازی های دوستانه جایی نخواهند داشت.
- تلگراف: لیورپول، بایرن و آژاکس را در جذب فندنبرگ شکست داده و او به‌عنوان اولین خرید این فصل کلوپ، روز چهارشنبه در تستهای پزشکی شرکت خواهد کرد.
- فرانس فوتبال: نیمار قبول کرده است که مبلغ دستمزدش را کاهش دهد تا به بارسلونا برگردد.
- موندو: پاریسن ژرمن به مدافع راست پرتغالی بارسا، سمدو علاقه‌مند است.
- کوریره دلو اسپورت: میلینکوویچ ساویچ در آستانه توافق با پاریسن ژرمن قراردارد. ساویچ بازیکن موردعلاقه لئوناردو است و انتظار می‌رود مذاکرات وارد مرحله نهایی شود.

اسکای اسپورت: یوونتوس به آژاکس ۶۲ میلیون پوند بابت دلیخت پرداخت خواهد کرد به همراه شرایط خاصی که هنوز باید نهایی شود.
- دیلی میل: در صورتی که چلسی نتواند فرانک لمپارد را به خدمت بگیرد به دنبال رافائل بنیز که قراردادش با نیوکاسل را تمدید نکرد می‌رود! 
- اسپورت۱: بایرن اخیرا نگرانی های درمورد خرید ورنر پیدا کرده، آنها شک دارند که ورنر بتواند خودش را در بایرن نشان دهد همچنین او در تیم ملی جای ثابتی ندارد، یکی از بزرگترین منتقد ورنر در بایرن حسن سالیحمیدزیچ است.
- آ.اس: مذاكرات رئال برای خريد پوگبا پيشرفتی نداشته است. رئال به خريد فابيان رويز علاقه دارد اما ناپولی حداقل ٧٠ ميليون يورو مي‌خواهد. با رقمی كه يونايتد برای پوگبا درخواست كرده، رئال مي‌تواند اريكسن و فابيان رويز رو به جای پوگبا خریداری کند.
- موندو: دي‌لیخت هنوز بارسلونا را خط نزده است.
- چلسی یک هفته وقت دارد قرارداد کواچیچ را با وجود محرومیت از نقل و انتقالات دائمی کند. کواچیچ هنوز نمیداند کادر مربیگری جدید او را می‌خواهد یا خیر.
- ایندیپندنت: پاریس پیشنهاد معاوضه نیمار و پوگبا را داد که توسط یونایتد رد شد زیرا آنها فکر می‌کنند که نیمار بسیار گران است.

تگ ها


بسته خبری بسته خبری مدال نقل و انتقالات دی‌لیخت بازگشت نیمار به بارسلونا بارسلونا بارسلونا لالیگا فوتبال