دی‌لیخت – کیلینی؛ پدر و پسر

مینو رایولا، مدیربرنامه دی‌لیخت تایید کرد کاپیتان و مدافع میانی تیم فوتبال آژاکس بر سر شروط شخصی از جمله حقوق و مزایا با باشگاه یوونتوس به توافق رسیده است....

در میان پیشنهادهایی که دی‌لیخت در بازار نقل و انتقالات تابستان امسال داشته، پیشنهادی که یوونتوس به این ملی‌پوش هلندی داده توانسته نظر او را جلب کند اما هنوز یک مانع بزرگ در مسیر انتقال او به تورین وجود دارد که آن مخالفت باشگاه آژاکس با رقم پیشنهادی بانوی پیر است. آژاکس برای فروش دی‌لیخت 75 میلیون می‌خواهد اما یووه رقمی پایین‌تر پیشنهاد کرده است و با ادامه پیدا کردن این روند، ممکن است دی‌لیخت به پیشنهاد سایر مشتریان خود از جمله بارسلونا و پای‌سن‌ژرمن فکر کند. رایولا در این باره به نشریه تلگراف هلند گفت: توافقات لازم با ماتیاس صورت گرفته است و حالا همه چیز به باشگاه آژاکس بستگی دارد و باید دید که این باشگاه چگونه می‌خواهد معامله کند. در همین حال تلگراف نوشته است که دی‌لیخت نمی‌تواند به بهانه بیماری از شرکت در تمرینات پیش فصل آژاکس خودداری کند تا تکلیف قراردادش با یوونتوس مشخص شود. رایولا اما امیدوار است که در آینده‌ای نزدیک قراردادی میان دو باشگاه منعقد شود.

مدیربرنامه‌های 51 ساله دلیخت درباره احتمال ورود این بازیکن 19 ساله و باشگاه آژاکس به یک نزاع حقوقی به خاطر خودداری این بازیکن از شرکت در تمرینات، تأکید کرد: ما قصد نداریم کار به شکایت و قضاوت کشیده شود. این را به ماتیاس هم گفته‌ام چون اینگونه پیش بردن امور، در سبک کاری و زندگی ما نیست. او فقط امیدوار است که یوونتوس و آژاکس تلاش کافی برای تعامل و رسیدن به توافق را نشان دهند تا هرچه زودتر این قرارداد بسته شود. به نظر می‌رسد فصل آینده باید منتظر تشکیل زوج دفاعی کیلینی – دی‌لیخت باشیم. مدافع 34ساله ایتالیایی در کنار دی لیخت که تازه پا به 20سالگی گذاشته است بدون شک قدرتمندترین زوج دفاعی دنیا را تشکیل می‌دهند. هرچند تفاوت سنی آنها شبیه یک پدر و پسر است. روزی که کیلینی برای اولین بار لباس بیانکونری را پوشید، دی لیخت تنها شش سال داشت و حالا این دومدافع کنار هم بازی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: 

مدافع تیم ملی ترکیه به یوونتوس پیوست

تگ ها


دی‌لیخت یوونتوس سری آ فوتبال