دی لیخت: سعی می‌کنم از کیه لینی و بونوچی یاد بگیرم

ماتیاس دی لیخت مدافع جوان یوونتوس از حضور در کنار بازیکنانی نظیر ویرژیل فن دایک، جورجو کیه‌لینی و لئوناردو بونوچی ابراز خوشحالی می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماتیاس دی لیخت از آکادمی فوتبال آژاکس به سطح اول فوتبال اروپا معرفی شد. او بعد از درخشش در لیگ قهرمانان اروپای فصل گذشته مشتریان زیادی پیدا کرد اما نهایتاً در تابستان سری آ و یوونتوس را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

زوج دی لیخت در تیم ملی هلند ویرژیل فن دایک است. این در حالی است که او در یوونتوس با بازیکنانی مثل جورجو کیه لینی و لئوناردو بونوچی همبازی است. دلیخت در این باره می گوید: " بازی در کنار یکی از بهترین بازیکنان جهان( فن دایک) فوق‌العاده است. فکر می‌کنم که ما یک زوج خوب را تشکیل داده ایم.

حالا در یوونتوس با بونوچی و کیلینی هم بازی هستم که آنها هم بازیکنان بسیار با تجربه ای هستند. سعی می‌کنم که چیزهای زیادی از آنها یاد بگیرم."

دی لیخت در ادامه گفت: " من تا ۱۵ سالگی در پست هافبک بازی می‌کردم و چندین گل هم به ثمر رساندم. با این حال بعد از آن به طور ناگهانی از من خواستند که به پست مدافع میانی بروم. در ابتدا بازی در پست مدافع را دوست نداشتم اما حالا می فهمم که حضور به عنوان هافبک کمک زیادی به من کرده است. توانایی فنی در پست من امر بسیار مهمی به حساب می آید."

بیشتر بخوانید:
ادعای لاپورتا؛ مسی بدون دردسر با بارسلونا تمدید می‌کند
پوچتینو: یک روز با تاتنهام قهرمان می‌شوم
اینتر پیروز نبرد با یوونتوس برای جذب ستاره ایتالیایی 

تگ ها


ویرجیل فن دایک ماتیاس دی لیخت جورجیو کیه لینی فوتبال جهان لئوناردو بونوچی لیورپول یوونتوس فوتبال