دی مارتزیو خبر داد؛ استراماچونی فعلا در ایران ماندنی شد

استراماچونی از طریق مدیر برنامه‌هایش، گلایه هایش از باشگاه درباره عدم جذب مهره‌های مورد نظرش را به گوش فتحی رسانده و درباره مشکلات مدیریتی و همچنین نبود زمین تمرین مناسب هم صحبت کرده است....

به گزارش خبرنگار مدال، خبرنگار ایتالیایی نزدیک به استراماچونی خبر داد که سرمربی استقلال به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.

 در شرایطی که طی ۴۸ ساعت گذشته، اخباری درباره احتمال قطع همکاری آندره‌آ استراماچونی با استقلال منتشر شده بود اما جیانلوکا دی‌مارتزیو( خبرنگار ایتالیایی نزدیک به استراماچونی که اولین بار خبر احتمال استعفای او را منتشر کرد)در سایت خود اعلام کرد که جلسه مدیر برنامه های مربی ایتالیایی با مدیرعامل باشگاه استقلال نتیجه مثبتی داشته است.

در این جلسه که به صورت تماس اینترنتی برقرار شده، استراماچونی از طریق مدیر برنامه‌هایش، گلایه هایش از باشگاه درباره عدم جذب مهره‌های مورد نظرش را به گوش فتحی رسانده و درباره مشکلات مدیریتی هم صحبت کرده است.

طبق متن منتشر شده در سایت خبرنگار ایتالیایی، استراماچونی به دنبال استعفا بوده اما قول هایی که مدیرعامل باشگاه به او داده باعث شده که او از تصمیمش صرف نظر کند و فتحی به او قول داده که طی روزهای آینده به قولش عمل کند. استراماچونی" فعلا" در ایران ماندنی شده اما همه چیز در آینده بستگی به عملی شدن وعده های باشگاه دارد.

 

بیشتر بخوانید:

خط دهنده تجمعات استقلال کیست؟!/استعفای سرمربی خون هوادار رابه جوش آورد

تگ ها


باشگاه استقلال خبرنگار ایتالیایی استعفای استراماچونی استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال