دی‌ماریا: رونالدو خارق العاده است اما مسی با همه فرق می‌کند

آنخل دی‌ماریا، بازیکن آرژانتینی پاری سن ژرمن، می‌گوید که بارها شانس پیوستن به بارسلونا را داشته و کریستیانو رونالدو را شخصیتی خارق العاده در درون و بیرون زمین می‌داند....

به گزارش "ورزش سه"، آنخل دی‌ماریا تجربه بازی با لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین را داشته و حالا در سطح باشگاهی نیز در پی اس جی با این بازیکن هم تیمی شده است. او همچنین در دوران حضورش در رئال مادرید نیز با کریستیانو رونالدو هم بازی بوده و همین باعث شده که سابقه بازی در کنار دو نفر از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان را داشته باشد.

دی‌ماریا در گفتگوی مفصلی که با تی وای سی اسپرت داشته درباره رونالدو اظهار داشت:« او از نظر من خارق العاده است. چیزی که در زمین می‌بینید مربوط به همان جا است. در اولین روز تولدم در رئال مادرید چند نفر از دوستانم به خانه من آمدند. از مارسلو و په‌په دعوت کردم که همیشه با کریستیانو وقت می‌گذراندند و من هم او را دعوت کردم، گفتم که اگر دوست دارد می‌تواند به خانه من بیاید. فکر نمی‌کردم بیاید اما پیامی فرستاد و گفت می‌آید. او به خانه من آمد و کنار دوستانم نشست و در کنار هم نوشیدنی صرف کردیم. طوری آرام بود که انگار هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است. واقعیت این است که او من را بسیار شگفت‌زده کرد. او در بیرون از زمین فرد دیگری است.»

دی‌ماریا همچنین درباره مسی گفت:« به بازی در کنار تمام کسانی که با آنها هم تیمی بوده‌ام افتخار می‌کنم اما مسی با همه فرق دارد. حالا با او در یک باشگاه بازی می‌کنم. من شانس‌های زیادی برای حضور در بارسا داشتم. مسی دوست دارد مانند یک فرد عادی با او رفتار شود و من همینطور با او رفتار می‌کنم. وقتی مانند یک آدم فضایی با او رفتار می‌کنید، انگار در حبابی قرار گرفته که آن را دوست ندارد. واقعیت این است که او فرازمینی است اما در آخر برای من همان لئو است. »

او درباره رابطه‌اش با خورخه سامپائولی نیز اضافه کرد:« کار با سامپائولی خوب شروع و بد تمام شد. او چیزهایی به من گفت که به آنها عمل نکرد. طوری با من رفتار می‌کرد که انگار یکی از بهترین بازیکنان هستم و پس از فقط یک بازی در جام جهانی، کنارم گذاشت. سامپائولی واقعا شخصیت نادری داشت. چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد اما این شرایط باعث تاسف بود.»

بازیکن آرژانتینی درباره گل پیروزی بخش تیمش در فینال کوپه آمه‌ریکا گفت:« هرگز در زندگی پس از به ثمر رساندن هیچ گلی تا این حد فریاد نزده بودم. این موضوع را به همسرم هم گفتم. لو به من گفت که این دیدار فینال متعلق به من خواهد بود. ما تلاش بسیاری کرده و شایسته این پیروزی بودیم.»

تگ ها


آنخل دی ماریا لیونل مسی تیم ملی آرژانتین کریستیانو رونالدو پاری سن ژرمن