دی ماریا نزد روانپزشک رفت!

بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین فاش کرد شکست برابر شیلی در فینال کوپا آمه ریکا آنقدر برایش سخت بوده که برای بهتر شدن اوضاع روحی خود نزد روان پزشک رفته است ......

بازیکن تیم ملی فوتبال آرژانتین فاش کرد شکست برابر شیلی در فینال کوپا آمه ریکا آنقدر برایش سخت بوده که برای بهتر شدن اوضاع روحی خود نزد روان پزشک رفته است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا چند ماه پیش بود که تیم ملی فوتبال آرژانتین با شکست برابر شیلی در ضربات پنالتی از رسیدن به عنوان قهرمانی کوپا آمه ریکا بازماند. بعد از این شکست، لیونل مسی همه دوستان و علاقمندان به فوتبال را شوکه و از تیم ملی آرژانتین خداحافظی کرد. تصمیمی که البته مسی بعدها از آن پشیمان شد و بار دیگر به تیم ملی این کشور بازگشت.

اکنون تیم ملی آرژانتین باید در دو دیدار در انتخابی جام جهانی2018روسیه برابر پرو و پاراگوئه به میدان برود. پیش از این دیدار، آنخل دی ماریا گفت: بعد از آن ناکامی بزرگ خیلی ناراحت بودم. شکست برابر شیلی در ضربات پنالتی برای همه ما ناراحت کننده بود. این اتفاق برای من آنقدر سخت بود که مجبور شدم پیش روانپزشک بروم. به خودم گفتم باید همان تصمیمی را بگیرم که مسی گرفت و از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم ولی همسر و برادرم اولین کسانی بودند که من را از این تصمیم منصرف کردند.

دی ماریا ادامه داد: من هم فکر کردم مسی به تیم ملی بازمی گردد. او در یک لحظه چنین تصمیمی گرفت. فکر می کنم این تصمیم به این خاطر که فشار بسیار زیادی بود که روی او قرار داشت. اکنون شرایط برای ما در تیم ملی راحت شده است. با بردهای اخیر در انتخابی جام جهانی، شرایط خوبی پیدا کردیم و تنها به صعود به جام جهانی و حضور موفق در این دوره فکر خواهیم کرد.

تگ ها


فوتبال