دی‌ماریا و چاقویی که در جوراب پنهان کرده بود!

آنخل دی‌ماریا در بازی دیشب PSG مقابل مارسی شب پرتنشی را سپری کرد و علاوه بر چند بار درگیری با بازیکنان حریف، با تکل و خطای ترسناک روی دیمیتری پایت جنجالی شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار دو تیم پاری سن ژرمن و مارسی که دیشب در دومین هفته لوشامپیونا در پاریس برگزار شد بازی پرتنشی بود که در پایان بازی به درگیری شدید و اخراج ۵ بازیکن از دو تیم انجامید. یکی از بازیکنانی که از ابتدا بازی بسیار پرتنش نشان می داد آنخل دی ماریا بود. ستاره آرژانتینی PSG بعد از آنکه به یکی از بازیکنان مارسی آب دهان پرتاب کرد در ادامه چنان تکل خطرناکی روی پای دیمیتری پایت بازیکن حریف رفت که رسانه‌های فرانسوی همچنان از آن به عنوان خطای ترسناک دی ماریا یاد می کنند.

پاری سن ژرمن بعد از شکست تلخ مقابل بایرن مونیخ در فینال لیگ قهرمانان فصل جدید را با این امید آغاز کرد که خیلی زود بتواند با برتری مطلق بر حریفان آن شکست را فراموش کند. بعد از شکست در بازی اول فصل شاگردان توخل امیدوار بودند با پیروزی در لوکلاسیک بتوانند هواداران را راضی کنند. اما این بازی هم با یک شکست به پایان رسید.

بازی دیشب دو تیم از ابتدا با درگیری، حملات عجیب و غریب به بازیکنان حریف و درگیری فیزیکی همراه بود. آنخل دی ماریا از ابتدای بازی نشان داد شبی عصبی را پشت سر می گذارد. اولین اقدام عجیب او پرتاب آب دهان به سمت گونزالس بازیکن جنجالی مارسی بود که در پایان بازی به خاطر درگیری با نیمار مورد توجه قرار گرفت.

ویاش بواش سرمربی مارسی در پایان بازی برای دفاع از بازیکنش گونزالس که نیمار او را به توهین نژادپرستی متهم کرده بود به پرتاب آب دهان از طرف دی ماریا به او در جریان بازی اشاره کرد.

اما آنچه بیش از هر چیز دی ماریا را سوژه رسانه های فرانسوی کرده تکل بسیار خطرناک او روی پای یکی از بازیکنان مارسی است. دی ماریا از پشت به سمت دیمیتری پایت هجوم برده و با بی رحمی تکلی ترسناک به قصد زدن پای او انجام می دهد.

پایت البته از ابتدا یکی از بازیکنان کلیدی مارسی دانسته می شد و چندین بازیکن PSG ماموریت داشتند حرکات و بازه جابجایی او در میدان را کنترل کنند. اینکه او بعد از تکل ترسناک دی ماریا با مصدومیتی جدی مواجه نشد از بخت خود این بازیکن مارسی است.

بیشتر بخوانید:

نیمار بعد از دعوا توییتر را آباد کرد!+ عکس

انتقاد توخل از بازیکنان PSG: از دعوا خوشم نیامد

 

 

تگ ها


آنخل دی ماریا پاری سن ژرمن فوتبال جهان فوتبال