دی یونگ در مراسم معارفه‌اش: انتخاب بارسلونا بسیار آسان بود

ستاره هلندی که در ژانویه پیوستنش به بارسلونا قطعی شده بود، امروز بعد از گذراندن تست‌های پزشکی به هواداران بارسلونا معرفی شد...

ستاره هلندی بی‌تاب پوشیدن لباس بارسلونا است.

به گزارش مدال، فرنکی دی یونگ، هافبک جدید بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی معارفه‌اش شرکت کرد.

به گزارش موندو دپورتیوو، دی یونگ به خبرنگاران گفت:

"سلام. عصر به خیر. خیلی خوشحالم که اینجا هستم و مشتاقم هر چه سریع‌تر کارم را در بارسا شروع کنم. باید بگویم بازی در بارسا از بچگی رویای من بوده و زمانی که دیدم بارسا به طور جدی مرا می‌خواهد، تصمیم گیری برای آینده‌ام کار راحتی بود. پیراهن شماره 21 برای من خاص است و با آن راحت هستم ولی خواهیم دید چه شماره‌ای به من می‌رسد. بین بارسا و فوتبال هلند، آژاکس و کرایوف همیشه رابطه خاصی حکم فرما بوده است. از همین جهت، انتقال به بارسلونا برای من حکم یک اتفاق ایده آل را دارد. 

هنوز با والورده صحبتی نکرده‌ام. واقعیت این است که تمام بازیکنان حاضر در بارسلونا مستعد و باکیفیت هستند. نمی‌دانم و برایم هم مهم نیست که دقیقا در چه پستی از خط هافبک بازی خواهم کرد . می‌خواهم در ترکیب اصلی باشم ولی مثل همیشه تصمیم با مربی است. اینکه برای حضور در ترکیب تیمی چون بارسلونا رقابت شدیدی وجود دارد، عادی است. من باید بهترین عملکرد را داشته باشم تا مربی را متقاعد کنم.

بله چند باشگاه به جذب من علاقه مند بودند که البته در نقل و انتقالات اتفاقی عادی است. ایجنتم با آنها صحبت کرد ولی انتخاب بارسلونا کار ساده‌ای بود. وقتی رئیس بارتومئو به هلند آمد توانست مرا متقاعد کند. بنابراین باید برای کاری که او انجام داده نیز ارزش زیادی قائل شد. رئيس به من گفت بارسا باور زیادی به من دارد و مطمئن است موفق خواهم شد. بقیه حرف‌های او را نمی‌توانم بگویم! درباره پول حرف نزدیم و فقط صحبت از فوتبال بود و همین هم یکی از دلایل متقاعد شدنم بود. ده لیخت؟ دوست دارم او هم به بارسا بیاید ولی تصمیم با خودش است. 

حذف کردن رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا؟ واقعا از آن نتیجه خوشحال بودیم. رئيس بلافاصله پس از بازی با من تماس گرفت (خنده) مراسم معارفه‌ام بسیار باشکوه بود که نمی‌توانستم حتی آن را تصور کنم. اینکه چند هزار نفر یکصدا نام شما را فریاد بزنند، واقعا خاص است. برای شروع بی تابم. مسی بهترین است ولی تمام بازیکنان بارسا باکیفیت هستند. بله شب‌هایی بود که با رویای هم تیمی بودن با مسی می‌خوابیدم و انتظار دارم هر چه زودتر این رویا به حقیقت بدل شود. مشتاقم هر چه زودتر کارم را شروع کنم. ال کلاسیکوها؟ امیدوارم در برنابئو 5-0 پیروز شویم. اخیرا بارسا عملکرد بسیار خوبی در ال کلاسیکو داشته که امیدوارم با من هم این روند ادامه پیدا کند."

اخبار مرتبط:

اینتر و تکذیب شایعه جذب مارتینز توسط بارسلونا

تگ ها


ستاره هلندی نیوکمپ تیم‌ ملی هلند فوتبال جهان فرنکی دی یانگ بارسلونا لالیگا فوتبال