دی یونگ: می‌خواهیم نشان بدهیم که بهتر از یوونتوس هستیم

ستاره ملی‌پوش آژاکس از انگیزه‌های بالای تیمش می‌گوید...

ستاره ملی‌پوش آژاکس از انگیزه‌های بالای تیمش می‌گوید

ستاره جوان آژاکس می‌گوید پس از رئال مادرید، حالا نوبت به یوونتوس رسیده تا قدرت آژاکس را ببیند.

به گزارش مدال، فرنکی دی یونگ، هافبک 21 ساله آژاکس که اخیرا با مصدومیتی خفیف روبرو شد، پیش از دیدار با یوونتوس مصاحبه ای با وب سایت یوفا انجام داد:

"در سه دور مقدماتی شرکت کردیم و همه بازی‌ها را بردیم. سپس به مرحله گروهی رسیدیم و نشان دادیم که چه تیمی هستیم. هنگامی که رئال مادرید را حذف کردیم، در بهترین فرم خود بودیم. ما به همه نشان دادیم که توانایی انجام چه کارهایی را داریم. امیدواریم بتوانیم برابر یوونتوس نیز دوباره این موضوع را اثبات کنیم. همانند هر تیم دیگری در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، انگیزه های بالایی داریم. ما نشان دادیم که می‌توانیم هم‌سطح تیم‌های بزرگ اروپا فوتبال بازی کنیم. برابر یوونتوس نیز می‌خواهیم نشان دهیم که هم‌سطح یا بهتر از آن‌ها هستیم."

وی اضافه کرد: 

"آینده ام در بارسلونا؟ من همیشه معتقد بودم که لیونل مسی بهترین بازیکن دنیا است. وقتی جوان تر بودم و پشت سر مهاجمان بازی می‌کردم، پیراهن شماره 10 را می‌پوشیدم. اکنون عقب تر آمده ام و در کارهای بازیسازی مشارکت بیشتری دارم. مقایسه با کرایوف؟ افراد ما را با یکدیگر مقایسه می‌کنند چون شیوه دویدن من شبیه به کرایوف است. اما به نظر من چنین مقایسه ای اشتباه است چون سطح بازی من به خوبی کرایوف نیست و حتی نخواهد شد. من هرگز خودم را با کرایوف مقایسه نمی‌کنم."