ذخیره‌های تیم ملی؛ در انتظار پرش به ترکیب اصلی

رقابت در تیم ملی این بار هم سخت و فشرده است و راهیابی به ترکیب اصلی تیم ملی اصلا کار ساده ای نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در بازی تیم ملی در برابر سوریه حتی شاهد نیمکت نشینی لژیونرهای تیم ملی هم بودیم. بازیکنانی چون کریم انصاری فرد که فصل موفقی را در فوتبال یونان سپری کرد و امید ابراهیمی که در بهترین شرایط آمادگی خود قرار دارد. زمانی که این دو بازیکن برای ورود به زمین فراخوانده شدند تکاپوی آنها کنار زمین نشان می داد از این تصمیم اسکوچیچ خوشحالند و برای بازی دوباره برای تیم ملی لحظه شماری می کنند و دیدید که کریم بعد از ورود به میدان با گل زیبایی که به ثمر رساند پیروزی تیم ملی را تکمیل کرد.

حضور تازه واردها هم در اردوی تیم ملی کار را سخت تر کرده است. اسکوچیچ با دعوت از چند بازیکن جدید که دنیایی از انگیزه هستند جو رقابت در اردوی تیم ملی را بالاتر برده است. 

تازه واردهایی که با انگیزه تمرین می کنند و می خواهند نمایشی در زمین داشته باشند که ثابت کنند انتخاب سرمربی تیم ملی اشتباه نبوده است. از همه مهمتر آنها جایگزین بازیکنانی شده اند که در فوتبال ایران اسمی بشمار می روند و بدون شک انتظار این است با نمایشی که از خود به جا می گذارند کاری کنند که خلا نام هیچ بازیکنی در اردوی تیم ملی حس نشود.

تیم ملی سه بازی با اسکوچیچ انجام داده که به دلیل شیوع ویروس کرونا هر سه بازی دوستانه بوده و البته در هر سه بازی تیم ملی برنده شده است. شاید برد در برابر سوریه محتمل بود اما شکست ازبکستان و از همه مهمتر بوسنی نشان داد انگیزه و اشتیاقی که اسکوچیچ در تیم ملی ایجاد کرده موجب شده ایران حتی در بازی های دوستانه به دنبال برد باشد. و البته فضای رقابتی درتیم ملی مشهود است و بازیکنان منتظر کوچک ترین فرصت برای اثبات دوباره خود هستند. اینکه در مسیر صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ یار تیم ملی باشند.

بیشتر بخوانید:

مصدومیت ترسناک علی کریمی (عکس)

از احسان به امید؛ کاپیتانی برای تو (عکس)

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال