ذوالفقارنسب: آمدن انصاری‌فرد را باید به فال نیک گرفت

بیژن ذوالفقارنسب کارشناس فوتبال ایران حضور محمدحسن انصاری‌فرد در راس مدیریت باشگاه پرسپولیس را یک شوک مثبت برای این تیم قلمداد کرد....

به گزارش مدال، ذوالفقارنسب درباره موافقت هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با استعفای ایرج عرب و انتخاب محمدحسین انصاریفرد در پست مدیرعاملی این باشگاه گفت: این هم از عجایب فوتبال ایران است که یک مدیرعامل در یک باشگاه بزرگ و مهم را خیلی زود بر می دارند. البته باید دلایل آقای عرب را برای اصراری که روی استعفایش داشت شنید.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره حضور انصاریفرد در سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: او مدیری است که از بدنه وزارت ورزش آمده است و مورد تاییدات آقایان است.آمدن او را به فال نیک می گیرم. مدیر جوانی است اما باید دید چه برنامه ای برای مدیریت کارهای بسیار سخت در پرسپولیس دارد.

وی درباره اینکه آیا وزارت ورزش باید به حمایت از انصاریفرد در زمینه های مالی و مدیریتی بپردازد تصریح کرد: بدون شک وزارت ورزش با انتخاب انصاریفرد موافق بوده است. گویا ایرج عرب هم خیلی مشتاق بود که برود. حتما عرب متوجه شده بود که شرایط برای ادامه کارش ایده آل نیست و تصمیم به رفتن گرفت. وزارت ورزش باید تکلیف خود را برای کمک به باشگاه های استقلار و پرسپولیس مشخص کند وگرنه این دو باشگاه همچنان ضرردهی خواهند داشت.

ذوالفقارنسب افزود:حضور انصاریفرد با توجه به شخصیتش کمک می کند تا پرسپولیس با مشکل روبرو نشود. بازیکنان و اعضای تیم نیز به لحاظ شخصیتی شوک مثبت دریافت کرده‌اند. او در فدراسیون فوتبال هم مدتی بوده است. انصاریفرد در باشگاه راه آهن هم مدیر بود اما ناموفق بود. البته اینجا پرسپولیس است و باید بدهی های سرسام آور را به حداقل برساند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: کار بسیار سختی پیش روی اوست. انصاریفرد به خاطر جوانی و شور و شوقی که دارد پذیرفته است به پرسپولیس بیاید. شاید اگر او بالای پنجاه شصت سال سن داشت این سمت را نمی پذیرفت. در واقع پیر بود برای مدیرعاملی پرسپولیس نمی آمد. در مجموع برای او آرزوی موفقیت می کنم. او شخصیت محترمی است که حالا باید حمایت کامل شود.

بیشتر ببینید:

صحبت‌های انصاری‌فرد و عرب پس از جلسه هیئت‌مدیره پرسپولیس/ ویدیو

تگ ها


بیژن ذوالفقارنسب محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل جدید پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال