ذوالفقارنسب: بازی با بولیوی یک مسابقه معمولی بود

بیژن ذوالفقارنسب در مورد پیروزی دو بر یک ایران مقابل بولیوی اظهار داشت: یک بازی معمولی را شاهد بودیم این مسابقه برای تیمی که تمریناتش را آغاز کرده میتواند خوب باشد ......

بیژن ذوالفقارنسب  در مورد پیروزی دو بر یک ایران مقابل بولیوی اظهار داشت: یک بازی معمولی را شاهد بودیم این مسابقه برای تیمی که تمریناتش را آغاز کرده می‌تواند خوب باشد. بولیوی تیمی نبود که تیم ملی ایران را تحت فشار بگذارد تا نقاط ضعف ما را آشکار سازد. این تیم در دقایقی پرس می‌کرد و بازیکنانش دوندگی زیادی داشتند و شوت‌زنی هم می‌کردند.

وی افزود:‌ تیم ملی مقابل بولیوی عملکرد خوبی داشت اما در جام ملت‌ها ما با تیم‌هایی بازی داریم که بسیار سخت‌تر از بولیوی هستند. نوع بازی و انگیزه و توانمندی آنها بسیار بیشتر از بولیوی است. برای حضور در جام ملت‌ها باید با تیم‌های قدرتمندتر و بزرگتر از بولیوی بازی کنیم.

ذوالفقارنسب در مورد اینکه چرا رامین رضاییان با وجود اینکه نامش در فهرست تیم ملی نبود روی نیمکت حضور داشت، گفت: بهتر است که سخنگوی فدراسیون فوتبال دلیل این مسئله را بیان کند خیلی‌ها از حضور رضاییان روی نیمکت ملی تعجب کردند. واقعاً‌ دلیل این مسئله را نمی‌دانم در فوتبال روز دنیا چنین اقدامی مرسوم نیست.

تگ ها


ایران فوتبال